«КИЇВМІСЬКБУД» ПІДТРИМАВ УКРАЇНСЬКОГО СПОРТСМЕНА У БОРОТЬБІ ЗА КУБОК ЄВРОПИ

ХК «Київміськбуд» підтримала юного українського спортсмена Ярослава Ткача, який посів перше місце та здобув «золото» у змаганнях молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння.

Загалом серед 60 спортсменів з понад 10 країн Європи молодіжну збірну України представили 10 спортсменів, серед яких і Ярослав Ткач. За результатами змагань Ярослав Ткач став переможцем. Для молодого спортсмена це не вперше: за його плечима понад десяток різноманітних турнірів, кубків та чемпіонатів. І майже усюди Ярослав займає лідируючі позиції.

«КИЇВМІСЬКБУД» ПІДТРИМАВ УКРАЇНСЬКОГО СПОРТСМЕНА У БОРОТЬБІ ЗА КУБОК ЄВРОПИ «КИЇВМІСЬКБУД» ПІДТРИМАВ УКРАЇНСЬКОГО СПОРТСМЕНА У БОРОТЬБІ ЗА КУБОК ЄВРОПИ

Зовсім скоро Ярослав Ткач планує випробувати свої сили і позмагатися за титул чемпіона України зі скелелазіння. Вперше Чемпіонат України буде проведено в чотирьох видах програми, яка відповідає відбору на Олімпійські Ігри 2020. Спортсмени, що змагатимуться у багатоборстві, повинні будуть показати найкращі результати у всіх видах лазіння: складність, швидкість, боулдерінг.