102 НАГОРОДИ НА ЧЕСТЬ ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

Понад сто працівників Холдингової компанії «Київміськбуд» отримали до Дня будівельника високі відзнаки за свою роботу.

Досягнення будівельників поповнились двома Відзнаками Прем’єр-міністра України, чотирма Почесними грамотами та шістнадцятьма Подяками  Київського міського голови. Також вісім працівників Компанії отримали Відзнаку Голови правління – президента ПрАТ «ХК «Київміськбуд» – Знак Слави. Почесну грамоту Голови правління – президента ПрАТ «ХК «Київміськбуд» та Подяку Голови правління – президента ПрАТ «ХК «Київміськбуд» вручили сімдесят одному будівельнику.

Вручення нагород цього року відбувалось в умовах адаптивного карантину, з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки, але настрій від того у людей не став менш святковим. День будівельника для кожного працівника «Київміськбуду» – найважливіше свято. Це привід подякувати колегам за спільну працю, можливість підвести риску під тим, що було зроблено протягом року і поставити собі нові цілі.

Напередодні професійного свята Компанія отримала національну премію «Вибір країни», і як зазначив Віце-президент «ХК «Київміськбуд» Андрій Джигіль, переважна більшість людей обрали «Київміськбуд» саме за надійність і прогнозованість, адже впевнені, що об’єкти будуть добудовані і кожний покупець точно отримає свою нерухомість.

До великої сім’ї інвесторів «Київміськбуд» з початку року доєднались інвестори «Укрбуду», на сьогодні на добудову Компанія прийняла 11 житлових комплексів корпорації, і ще 9 має прийняти найближчим часом. Відтак, роботи на сьогодні вистачає, і як підкреслив президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір, що кожен на своєму місці має працювати, не покладаючи рук. Адже лідерство це не лише визнання, а й беззаперечне виконання своїх зобов’язань.

Щиро вітаємо колег з високими відзнаками і бажаємо міцного здоров’я і благополуччя!