102 НАГОРОДИ НА ЧЕСТЬ ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

Понад сто працівників Холдингової компанії «Київміськбуд» отримали до Дня будівельника високі відзнаки за свою роботу.

102 НАГОРОДИ НА ЧЕСТЬ ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

Досягнення будівельників поповнились двома Відзнаками Прем’єр-міністра України, чотирма Почесними грамотами та шістнадцятьма Подяками  Київського міського голови. Також вісім працівників Компанії отримали Відзнаку Голови правління – президента ПрАТ «ХК «Київміськбуд» – Знак Слави. Почесну грамоту Голови правління – президента ПрАТ «ХК «Київміськбуд» та Подяку Голови правління – президента ПрАТ «ХК «Київміськбуд» вручили сімдесят одному будівельнику.

102 НАГОРОДИ НА ЧЕСТЬ ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

Вручення нагород цього року відбувалось в умовах адаптивного карантину, з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки, але настрій від того у людей не став менш святковим. День будівельника для кожного працівника «Київміськбуду» – найважливіше свято. Це привід подякувати колегам за спільну працю, можливість підвести риску під тим, що було зроблено протягом року і поставити собі нові цілі.

102 НАГОРОДИ НА ЧЕСТЬ ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

Напередодні професійного свята Компанія отримала національну премію «Вибір країни», і як зазначив Віце-президент «ХК «Київміськбуд» Андрій Джигіль, переважна більшість людей обрали «Київміськбуд» саме за надійність і прогнозованість, адже впевнені, що об’єкти будуть добудовані і кожний покупець точно отримає свою нерухомість.

102 НАГОРОДИ НА ЧЕСТЬ ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

До великої сім’ї інвесторів «Київміськбуд» з початку року доєднались інвестори «Укрбуду», на сьогодні на добудову Компанія прийняла 11 житлових комплексів корпорації, і ще 9 має прийняти найближчим часом. Відтак, роботи на сьогодні вистачає, і як підкреслив президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір, що кожен на своєму місці має працювати, не покладаючи рук. Адже лідерство це не лише визнання, а й беззаперечне виконання своїх зобов’язань.

102 НАГОРОДИ НА ЧЕСТЬ ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

Щиро вітаємо колег з високими відзнаками і бажаємо міцного здоров’я і благополуччя!