180 НА ДВОХ. КИЇВМІСЬКБУД ВІТАЄ ВЕТЕРАНІВ-ЮВІЛЯРІВ

       Цими днями двом ветеранам Холдингової компанії – Павлу Єрмолайовичу Орловському і Борису Олександровичу Гречко виповнюється по 90 років.

180 НА ДВОХ. КИЇВМІСЬКБУД ВІТАЄ ВЕТЕРАНІВ-ЮВІЛЯРІВ

       Майже півстоліття Павло Єрмолайович Орловський працював у системі «Київміськбуду», де пройшли трудовий шлях від виконавця робіт до керуючого найстарішого та потужного будівельного тресту.

       Крутий норов Єрмолайовича пам’ятають і досі, адже  знають його як вимогливого і досвідченого керівника,  принципову і порядну людину. Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського, комплекс корпусів інститутів у районі станції метро «Лівобережна», кінотеатри «Флоренція», «Кіото», Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, Київська міська клінічна лікарня № 3,  готелі «Турист» та «Братислава», дитячій оздоровчий табір «Промінь», Київський міський будинок дитини «Берізка» – все це зведене за часів роботи Павла Орловського. І головне – сотні тисяч квадратних метрів житла.

       За видатні заслуги у галузі будівництва у 2005 році Павлу Єрмолайовичу Орловському присвоєне почесне звання «Заслужений будівельник України».

 180 НА ДВОХ. КИЇВМІСЬКБУД ВІТАЄ ВЕТЕРАНІВ-ЮВІЛЯРІВНе менш легендарна особистість і Борис Олександрович Гречко.

       За період його керівництва на той час «Головкиївміськбудом» у Києві було споруджено Олімпійський спортивний комплекс Центрального стадіону, реконструйовано центральну площу столиці, площу Перемоги, Меморіальний  комплекс історії Великої Вітчизняної війни та музей «Золоті ворота».

       Наполеглива праця, принципова та виважена державницька позиція під час роботи на вищих щаблях в Уряді нашої країни, знайшла відображення у багатьох відомчих та державних нагородах.

       Вітаючи дорогих наших ювілярів із видатною ювілейною датою, весь колектив «Київміськбуду» зиче довгих років життя у здоров’ї і благополуччі. Хай завжди буде з вами віра та впевненість у кращий завтрашній день!

 

З глибокою повагою та шаною
Голова правління — президент
ПрАТ “ХК “Київміськбуд” Ігор Кушнір
та весь трудовий колектив.