61 РІК НЕЗМІННОГО ЛІДЕРСТВА

«Київміськбуд» святкує День народження

17 травня 1955 року при Київському міськвиконкомі на базі спеціалізованих підприємств м. Києва з метою збільшення обсягів будівництва в столиці було створено Головне управління житлового і цивільного будівництва. Вже в перші роки роботи «Головкиївміськбуд» показав значні результати, а через 10 років обсяг будівельних робіт збільшився майже в 30 разів.

 

 

 

Сьогодні Холдингова компанія «Київміськбуд» є однією із найбільших будівельних компаній України.  За роки існування її силами зведено майже 45 млн квадратних метрів нерухомості. Багаторічний досвід та використання новітніх технологій дозволяє Холдингу з року в рік нарощувати обсяги будівництва та зводити не менше 300 тисяч квадратних метрів житла. Окрім житлової нерухомості, компанією зведено 96 лікарень, 105 поліклінік, 649 дитячих садків, 345 шкіл. А ще готелі, палаци культури, університети, промислові об’єкти та споруди, транспортні розв’язки. І, звичайно ж, реконструйований спорткомплекс Олімпійський, який за час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро 2012 прийняв біля 350 тисяч уболівальників з 21 країни світу.

 

«Київміськбуд» славиться не лише унікальним досвідом, а й перевіреною часом надійністю. Негласне гасло Холдингу «Ми завжди добудовуємо до кінця» підтверджується з кожним зданим в експлуатацію об’єктом. Найвищим пріоритетом компанії є довіра інвесторів, які вкладаючи у «Київміськбуд», завжди знають, що їх не підведуть.

 

Лідерство, здобуте роками, підтверджується і сьогодні. «Київміськбуд» очолив рейтинг найбільших будівельних компаній в Україні, що займаються житловим та комерційним будівництвом. Компанію визнали кращим роботодавцем серед будівельників, а юридичний департамент – найкращим серед колег в інших будівельних компаніях.  Також «Київміськбуд» увійшов до Книги рекордів України, як забудовник, що звів найбільшу кількість квадратних метрів нерухомості. А у 2015 році Холдинг визнали Лідером галузі.

 За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, головним завданням компанії сьогодні є забезпечення житлом кожного українця.

 

«З величезним бекграундом за спиною, ми продовжуємо впроваджувати цілі, поставлені Холдингу 61 рік тому. Комфортне житло за прийнятними цінами, побудоване за останніми технологіями з кращих і найбільш якісних матеріалів. Інвестор для нас завжди пріоритет, люди приходять не за однією квартирою і саме у «Київміськбуд», а це дорогого коштує. Щорічна виплата дивідендів, програми допомоги  забезпечення житлом, посильна допомога нашим ветеранам, дітям з «Малятка», ВГО «Закінчимо війну», «Крила 8ї сотні», точкові напрямки підтримки тих, хто дійсно потребує.

Компанія має величезний будівельний заділ: зараз на різних стадіях готовності близько 1,5 млн квадратних метрів нерухомості. З року в рік нарощуємо обсяг збудованого житла, і зупинятись не збираємось!

Хочу привітати увесь колектив Холдингової компанії та подякувати кожному за результативну працю. Нехай кожен день буде сповнений цікавими подіями, новими злетами та перемогами», – зазначив Ігор Кушнір.