61 РІК НЕЗМІННОГО ЛІДЕРСТВА

«Київміськбуд» святкує День народження

17 травня 1955 року при Київському міськвиконкомі на базі спеціалізованих підприємств м. Києва з метою збільшення обсягів будівництва в столиці було створено Головне управління житлового і цивільного будівництва. Вже в перші роки роботи «Головкиївміськбуд» показав значні результати, а через 10 років обсяг будівельних робіт збільшився майже в 30 разів.

61 РІК НЕЗМІННОГО ЛІДЕРСТВА

61 РІК НЕЗМІННОГО ЛІДЕРСТВА

61 РІК НЕЗМІННОГО ЛІДЕРСТВА

 

 

 

Сьогодні Холдингова компанія «Київміськбуд» є однією із найбільших будівельних компаній України.  За роки існування її силами зведено майже 45 млн квадратних метрів нерухомості. Багаторічний досвід та використання новітніх технологій дозволяє Холдингу з року в рік нарощувати обсяги будівництва та зводити не менше 300 тисяч квадратних метрів житла. Окрім житлової нерухомості, компанією зведено 96 лікарень, 105 поліклінік, 649 дитячих садків, 345 шкіл. А ще готелі, палаци культури, університети, промислові об’єкти та споруди, транспортні розв’язки. І, звичайно ж, реконструйований спорткомплекс Олімпійський, який за час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро 2012 прийняв біля 350 тисяч уболівальників з 21 країни світу.

61 РІК НЕЗМІННОГО ЛІДЕРСТВА

 

«Київміськбуд» славиться не лише унікальним досвідом, а й перевіреною часом надійністю. Негласне гасло Холдингу «Ми завжди добудовуємо до кінця» підтверджується з кожним зданим в експлуатацію об’єктом. Найвищим пріоритетом компанії є довіра інвесторів, які вкладаючи у «Київміськбуд», завжди знають, що їх не підведуть.

61 РІК НЕЗМІННОГО ЛІДЕРСТВА

 

Лідерство, здобуте роками, підтверджується і сьогодні. «Київміськбуд» очолив рейтинг найбільших будівельних компаній в Україні, що займаються житловим та комерційним будівництвом. Компанію визнали кращим роботодавцем серед будівельників, а юридичний департамент – найкращим серед колег в інших будівельних компаніях.  Також «Київміськбуд» увійшов до Книги рекордів України, як забудовник, що звів найбільшу кількість квадратних метрів нерухомості. А у 2015 році Холдинг визнали Лідером галузі.

 За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, головним завданням компанії сьогодні є забезпечення житлом кожного українця.

61 РІК НЕЗМІННОГО ЛІДЕРСТВА

 

«З величезним бекграундом за спиною, ми продовжуємо впроваджувати цілі, поставлені Холдингу 61 рік тому. Комфортне житло за прийнятними цінами, побудоване за останніми технологіями з кращих і найбільш якісних матеріалів. Інвестор для нас завжди пріоритет, люди приходять не за однією квартирою і саме у «Київміськбуд», а це дорогого коштує. Щорічна виплата дивідендів, програми допомоги  забезпечення житлом, посильна допомога нашим ветеранам, дітям з «Малятка», ВГО «Закінчимо війну», «Крила 8ї сотні», точкові напрямки підтримки тих, хто дійсно потребує.

Компанія має величезний будівельний заділ: зараз на різних стадіях готовності близько 1,5 млн квадратних метрів нерухомості. З року в рік нарощуємо обсяг збудованого житла, і зупинятись не збираємось!

Хочу привітати увесь колектив Холдингової компанії та подякувати кожному за результативну працю. Нехай кожен день буде сповнений цікавими подіями, новими злетами та перемогами», – зазначив Ігор Кушнір.

 

61 РІК НЕЗМІННОГО ЛІДЕРСТВА