63 РОКИ НЕЗМІННОГО ЛІДЕРСТВА

      «Київміськбуд» святкує черговий день народження

       17 травня 1955 року при Київському міськвиконкомі на базі спеціалізованих підприємств м. Києва з метою збільшення обсягів будівництва в столиці було створено Головне управління житлового і цивільного будівництва. Вже в перші роки роботи «Головкиївміськбуд» показав значні результати, а через 10 років обсяг будівельних робіт збільшився майже в 30 разів. 

63 РОКИ НЕЗМІННОГО ЛІДЕРСТВА

 

       Сьогодні Холдингова компанія «Київміськбуд» є однією із найбільших будівельних компаній України.  За роки існування її силами зведено майже 45 млн квадратних метрів нерухомості. Багаторічний досвід та використання новітніх технологій дозволяє Холдингу з року в рік нарощувати обсяги будівництва та зводити не менше 300 тисяч квадратних метрів житла. Окрім житлової нерухомості, компанією зведено 96 лікарень, 105 поліклінік, 651 дитячий садок, 345 шкіл. А ще готелі, палаци культури, університети, промислові об’єкти та споруди, транспортні розв’язки. І, звичайно ж, реконструйований спорткомплекс Олімпійський, який за час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро 2012 прийняв біля 350 тисяч уболівальників з 21 країни світу.

       «Київміськбуд» славиться не лише унікальним досвідом, а й перевіреною часом надійністю. Негласне гасло Холдингу «Ми завжди добудовуємо до кінця» підтверджується з кожним зданим в експлуатацію об’єктом. Найвищим пріоритетом компанії є довіра інвесторів, які вкладаючи у «Київміськбуд», завжди знають, що їх не підведуть.

       Лідерство, здобуте роками, підтверджується і сьогодні. «Київміськбуд» незмінно очолює рейтинг найбільших будівельних компаній в Україні, що займаються житловим та комерційним будівництвом. З року в рік компанію визнають кращим роботодавцем серед будівельників.  «Київміськбуд» у Книзі рекордів України, як забудовник, що звів найбільшу кількість квадратних метрів нерухомості. Лише за минулий рік компанія здобула звання «Лідер будівельної галузі» за версією журналу «Форбс Україна», нагороди від незалежного дослідження «Ревізор новобудов» за кращі житлові комплекси столичного ринку нерухомості, перше місце у рейтингу надійності забудовників за версією порталу domik.ua, перше місце в рейтингу якості управління корпоративною репутацією, перше місце рейтингу забудовників, яким найбільше довіряють покупці квартир у столиці за версією журналу «Власний рахунок», перше місце в рейтингу будівельних компаній, що зводять житло у Києві та «Вибір України – 2017».

       За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, головним завданням компанії всі роки залишається забезпечення житлом кожного українця.

 63 РОКИ НЕЗМІННОГО ЛІДЕРСТВА

       «З великою історією за спиною, ми продовжуємо впроваджувати цілі, поставлені Холдингу 63 рік тому. Комфортне житло за прийнятними цінами, побудоване за останніми технологіями з кращих і найбільш якісних матеріалів. Інвестор для нас завжди пріоритет, люди приходять не за однією квартирою і саме у «Київміськбуд», а це дорогого коштує. А ще – щорічна виплата дивідендів акціонерам, головний із яких – Київ, якому належить 80% акцій компанії, впровадження програм лояльності – розстрочок та іпотеки, посильна допомога нашим ветеранам, дітям з дитбудинку «Малятко», дітям, які проживають на прифронтових територіях, жителям Авдіївки, госпіталю, точкові напрямки підтримки тим, хто дійсно потребує.

       Компанія має величезний будівельний заділ: зараз на різних стадіях готовності близько 1,5 млн квадратних метрів нерухомості. На сьогоднішній день в роботі 39 житлових будинків та 52 тис. кв.м нежитлових приміщень, 12 паркінгів на 2 тисячі машиномісць. До кінця року плануємо почати роботу ще по 10 проектах. З року в рік нарощуємо обсяг збудованого житла, і зупинятись не збираємось!

       Хочу привітати увесь колектив Холдингової компанії та подякувати кожному за результативну працю. Нехай кожен день буде сповнений цікавими подіями, новими злетами та перемогами», – зазначив Ігор Кушнір.