АПАРТКОМПЛЕКС У ПУЩІ ВОДИЦІ ВИЙШОВ У ПРОДАЖ

       «Київміськбуд» розпочинає  продаж апартаментів по вулиці Квітки Цісик, 34, 36 у Оболонському районі міста Києва, що в санаторно-курортному містечку Пуща Водиця.

       Комплекс – це семисекційний 5-поверховий будинок, на перших поверхах якого запроектовані приміщення під магазини, аптеки та інші заклади для успішного бізнесу. Площа апартаментів від 30,34 до 76 кв.м, вартість апартаментів стартує від 553 635 тис грн. Ціна кв.м від 16 395 грн.

       У комплексі будуть облаштовані спортивні і дитячі майданчики. Поруч – автобусна та трамвайна зупинки. До станції метро «Академмістечко» – 10 хвилин на авто, до станції метро «Мінська» – 23 хв на авто.

       Апартаменти – це сучасний формат нерухомості, в якому можна втілити концепцію «працюй і живи». Саме тому вони найбільш  затребувані серед представників творчих і креативних професій. Тут можна, наприклад, організувати студію і з легкістю поєднувати роботу, творчість та проживання.

       Комплекс в Пуща Водиці для тих, кому важливе комфортне життя в оточенні природи та чистого повітря.

       Купити апартаменти можна як за повну вартість зі знижкою 10%, так і за допомогою безвідсоткової розстрочки, яку «Київміськбуд» надає до введення будинків в експлуатацію. Перший внесок – від 50%. Довідки за тел.: (044) 280-90-11.