БІЛЬШІСТЬ ЗАВДАНЬ ПРЕЗИДЕНТА «КИЇВМІСЬКБУДУ» ЩОДО ВИПРАВЛЕННЯ НЕДОЛІКІВ НА БУДІВНИЦТВІ ПІДРЯДНИКИ ВИКОНАЛИ – ОЛЕГ РЕГІДА

  Головний інженер Холдингової компанії перевірив  як виконуються розпорядження Президента «Київміськбуду» після робочого об’їзду будмайданчиків

За словами Олега Регіди, підрядні організації працюють над виправленням недоліків, на які під час робочого об’їзду вказав Президент Холдингу Ігор Кушнір.

БІЛЬШІСТЬ ЗАВДАНЬ ПРЕЗИДЕНТА «КИЇВМІСЬКБУДУ» ЩОДО ВИПРАВЛЕННЯ НЕДОЛІКІВ НА БУДІВНИЦТВІ ПІДРЯДНИКИ ВИКОНАЛИ - ОЛЕГ РЕГІДА

‘«Ми щотижня проводимо наради на об’єктах, і минулий також не став винятком. На теперішній час більшу частину завдань президента виконано, усі недоліки, на які було вказано, виправляються. На пускових об’єктах завершуються роботи по благоустрою, підключено інженерні мережі, готуються документи для передачі їх до Державної архітектурно-будівельної інспекції. Потім будуть отримані сертифікати  відповідності та готовності об’єктів до експлуатації», – пояснив Олег Регіда.

Нагадаємо, під час об’їзду Ігор Кушнір разом із віце-президентами Едуардом Шевчуком і Василем Дудуричем, зважаючи на скарги та зауваження інвесторів, основну увагу приділили дотриманню графіків виконання будівельних робіт, особливо на об’єктах, що готуються до введення в експлуатацію.

Так на будмайданчиках на проспекті Возз’єднання, на об’єктах по вул. Гмирі, 17, вул. Ревуцького, 7-В, вул. Радунській, 28-31 та вул. Глушкова було вказано керівникам генпідрядних організацій на необхідність неухильного дотримання графіків будівництва. Також було поставлено завдання відповідним службам щодо забезпечення в першочерговому порядку цих об’єктів матеріалами та коштами.

За результатами перевірки, директору з капітального будівництва ТОВ БМК “Тріада” Георгію Алфаїдзе, який веде будівельні роботи на об’єкті по вул. Возз’єднання, було суворо вказано на порушення графіку.

Крім того, враховуючи пору року та наближення холодів, керівникам генпідрядних організацій вказано на необхідність прискорення виконання робіт по облаштуванню фасадів.