ВЕЛИКОМУ КОРАБЛЮ – ВЕЛИКЕ ПЛАВАННЯ: РУСЛАН ТЕЛЯТНИК ПІДКОРЮЄ СВІТОВІ ВОДИ

Завтра в Україні святкують День фізичної культури та спорту. Для команди “Київміськбуду” це знаковий день, адже спорт присутній у житті майже кожного члена колективу. Хтось бере приклад із президента компанії Ігоря Кушніра, який підіймається на найвищі гірські вершини світу. Хтось займається веслуванням, греблею, бігає марафони та професійно катається на велосипеді. Зовсім нещодавно значні результати “київміськбудівці” здобули у плаванні. Так директор дочірнього підприємства “Київміськбуду Руслан Телятник взяв участь у 33ій щорічній крос-континентальній гонці з плавання через Босфор – 2021.

ВЕЛИКОМУ КОРАБЛЮ - ВЕЛИКЕ ПЛАВАННЯ: РУСЛАН ТЕЛЯТНИК ПІДКОРЮЄ СВІТОВІ ВОДИ

Здолавши 6,5 кілометрову дистанцію лише за годину, він не лише показав один із кращих результатів серед учасників, але й побив особистий рекорд. Окрім цього, кілька днів тому Руслан Телятник взяв участь у міжнародних змаганнях з плавання на відкритій воді Oceanman Odesa 2021.

«Плавання — це моя пристрасть, яка дозволяє щоразу перемагати себе, рости, ставати кращим. Під час змагань Oceanman я проплив 10 км, встановивши особистий рекорд. Було важко, але на фініші розумієш, що воно того варте. Якось Морган Фрімен сказав “Твоє життя нічого не варте, поки не кинеш собі виклик. Для мене це – плавання у великому океані”. Мені близьке його висловлювання. Адже спорт — це не лише про фізичну культуру, а й про нові досягнення у буденному житті. Наступного року планую взяти із собою на змагання сина. Вважаю, що обов’язок кожного батька формувати у своїх дітей любов до спорту та здорового способу життя. Адже це запорука здорової нації”, – розповів Руслан Телятник.

ВЕЛИКОМУ КОРАБЛЮ - ВЕЛИКЕ ПЛАВАННЯ: РУСЛАН ТЕЛЯТНИК ПІДКОРЮЄ СВІТОВІ ВОДИ

Цьогоріч у змаганнях Oceanman Odesa взяли учать близько 1000 спортсменів із різних країн світу. Oceanman – відомий міжнародний проект, який надає можливість перевірити власні сили, витривалість і сміливість. Вперше змагання Oceanman були проведені в 2015 році в Іспанії, як заплив на відкритій воді, і відразу ж стали популярними серед плавців усього світу. З 2018 року Україна увійшла до числа країн, де проводиться відбірковий тур з плавання на відкритій воді. Запливи на 10 та 5 кілометрів є кваліфікаційними для участі в чемпіонаті світу Oceanman World Championship.