МАЙБУТНІ БУДІВЕЛЬНИКИ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ

Керівники «Київміськбуду» разом із провідними забудовниками привітали студентів КНУБА з початком нового навчального року

Першокурсники Київського Національного університету будівництва і архітектури склали присягу на вірність обраній професії. Привітати свою майбутню зміну  завітали лідери будівельної галузі України – очільники «Київміськбуду», «КАН девелопмент», «Ліко Холдинг», «Укрбуду», міністр молоді і спорту Ігор Жданов, Герой України Олександр Омельченко, заступник голови КМДА Ігор Ніконов, голова Солом’янської РДА Максим Шкуро та інші.

МАЙБУТНІ БУДІВЕЛЬНИКИ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ

Багато добрих побажань і настанов було сказано студентам, які обрали непросту, але дуже потрібну професію. Віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Світлана Новохацька зазначила, що виступати від імені потужного будівельного холдингу, якому цьогоріч виповнилось 60 років, не тільки приємно, а й дуже відповідально. Вона переказала студентам щирі вітання від Голови правління – президента компанії Ігоря Кушніра і всього трудового колективу «Київміськбуду», силами якого зведено понад 70% сучасного Києва.

МАЙБУТНІ БУДІВЕЛЬНИКИ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ

«Мені дуже приємно від нашого великого холдингу привітати цей поважний учбовий заклад, всіх студентів і викладачів, з початком нового навчального року, з Днем знань. Кожна професія потрібна, кожна професія важлива, а надто професія будівельника. Знання, які студенти отримають у цьому ВУЗі, стануть фундаментом їх професійної майстерності. Бо не секрет, що вчитися і удосконалювати свої знання кожен із нас повинен протягом всього життя. Змінюються технології, з’являються нові будматеріали, і все це потрібно знати і застосовувати на практиці. І ще, майбутнім будівельникам і архітекторам важливо пам’ятати, що їх творіння служитимуть людям століттями, а тому вдумливо і відповідально розробляти і втілювати їх в життя», – зазначила Світлана Новохацька.

МАЙБУТНІ БУДІВЕЛЬНИКИ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ

МАЙБУТНІ БУДІВЕЛЬНИКИ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ

Між Холдинговою компанією і КНУБА давно встановилися дружні стосунки. Більшість працівників «Київміськбуду» свого часу навчалися у  цьому провідному навчальному закладі, на будмайданчиках компанії проходять практику студенти університету, між фахівцями компанії і викладачами ВУЗу проходять наукові конференції і обмін досвідом.

МАЙБУТНІ БУДІВЕЛЬНИКИ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ

МАЙБУТНІ БУДІВЕЛЬНИКИ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ

Перерізаючи традиційну червону стрічку, ректор Київського Національного університету будівництва і архітектури Петро Куликов побажав студентам стати хорошими інженерами, архітекторами, справжніми будівничими, щоб з часом, вони могли з такою ж гордістю як і сьогоднішні поважні гості сказати: я – будівельник.