БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ ПІДТРИМАЛА ЗВІЛЬНЕННЯ ОБ’ЄКТІВ УКРБУДУ ВІД ПАЙОВИХ ВНЕСКІВ

Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку підтримала рішення про звільнення від сплати пайового внеску незавершених об’єктів корпорації “Укрбуд”, які планує прийняти «Київміськбуд».

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, це важливий крок до глобального вирішення проблемних питань щодо прийому-передачі комплексів «Укрбуду».

«Звільнення від сплати пайових внесків – одне з важливих питань, вирішення яких буде сприяти якнайшвидшому завершенню об’єктів Укрбуду. Скасування паївки дозволить зняти додаткове фінансове навантаження, що важливо в умовах мінусового балансу по об’єктах. Після сьогоднішнього рішення бюджетної комісії питання має розглянути Київрада. Ми і 13 тисяч сімей інвесторів сподіваємося на позитивне рішення», – зазначив Ігор Кушнір.

Нагадаємо, аудит об’єктів корпорації «Укрбуд» показав, що для добудови житлових комплексів не вистачає 2,1 млрд грн.

У середу, 17 червня 2020 р, Міністерство оборони спільно з Міністерством юстиції  пообіцяли протягом двох тижнів розробити проєкт для укладення необхідних угод для добудови об’єктів будівельної корпорації “Укрбуд”.