ЕКСПЕРТИ НЕРУХОМОСТІ ЗБЕРУТЬСЯ В КАННАХ.

З 12 по 15 березня у французьких Каннах пройде найбільша виставка нерухомості «MIPIM 2013», що збирає в своїх павільйонах найвпливовіших гравців будівельного ринку світу.

ЕКСПЕРТИ НЕРУХОМОСТІ ЗБЕРУТЬСЯ В КАННАХ.          Перша виставка «MIPIM» (МІПІМ) відбулася в Каннах у березні 1990 року. На сьогоднішній день це один із найбільш авторитетних і важливих будівельних форумів світу. За прогнозами організаторів, цього року «MIPIM 2013» збере понад 20 тис. фахівців із 80 країн світу, які візьмуть участь у різних конференціях і спеціалізованих програмах.
Програма форуму традиційно ділиться на кілька блоків: стенди учасників, панельні дискусії та конференції. Основні тематичні розділи виставки «MIPIM 2013»: іпотечне кредитування, будівництво, консалтинг, нерухомість, банки, інвестиції.
Об’єднаний стенд Києва під гаслом: «Kyiv Inspires You» (Київ надихає) розміститися в преміум зоні Лерінс Хол Палацу Фестивалів. На виставкових відеостендах, що представляють будівельну галузь України, будуть показані об’єкти нерухомості компаній  ПАТ «ХК «Київміськбуд», «КАН Девелопмент»,  «Мегаполісжитлобуд».
Свої виставкові експозиції на «MIPIM 2013» представлять найбільші будівельні компанії Франції, Великобританії, Німеччини, Італії, Нідерландів, Польщі. Перспективи своїх ринків нерухомості також зможуть продемонструвати країни Центральної, Східної та Південної Європи. Латинська Америка презентує динаміку свого сектора нерухомості на трьох стендах Бразилії, а також у павільйоні Чилі, Аргентини і Уругваю. Особлива увага учасників міжнародного форуму, на думку експертів будівельного ринку, буде прикута до Туреччини – завдяки динамічному розвитку її сфері нерухомості.
Участь у форумах такого високого рівня дуже важливі для будівельних компаній, які хочуть розвиватися і лідирувати на ринку нерухомості, вважає глава «Київміськбуду» Ігор Кушнір. «Це унікальна можливість і себе показати, і на інших подивитися. Обговорити з лідерами галузі ключові питання ринку нерухомості, ознайомитися з передовими будівельними технологіями, реально оцінити свої можливості. Нам важливо показати, що в Україні будівельна галузь розвивається, що сьогодні країна дуже приваблива для іноземних інвесторів, працюють іпотечні програми, запускаються проекти швидкозбірних будівельних технологій. Ми готові не тільки навчатися, а й вчити іноземних партнерів нашим вітчизняним ноу-хау. У нас заплановано багато зустрічей і переговорів, тому я впевнений, що участь «Київміськбуду» в «MIPIM 2013» важливий етап у житті компанії».