ЩЕ ОДИН ВІД УКРБУДУ: ЖК ЗЛАГОДА ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

“Київміськбуд” здав в експлуатацію будинок №1 житлового комплексу “Злагода”. Відповідний сертифікат готовності оприлюднений на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

ЩЕ ОДИН ВІД УКРБУДУ: ЖК ЗЛАГОДА ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮЗа словами Голови правління — президента Холдингової компанії Ігоря Кушніра, “Злагода” став черговим введеним силами “Київміськбуду” об’єктом, прийнятим від “Укрбуду”.

“Ще одна наша маленька, але перемога в контексті добудови об’єктів Укрбуду. “Злагода” став 8м комплексом, який “Київміськбуд” закінчив і здав в експлуатацію.

Думаю, не останню роль відіграв у цій справі новостворений ДІАМ. Ми вперше за багато років не зіткнулися з необгрунтованими зауваженнями, формальностями та іншу тяганиною. Працюють люди, респект!

А ще – подяка команді “Київміськбуду”! Ніколи про це не говорив, але вони теж працюють, іноді понаднормово. Завдяки цьому нам вдається не тільки добудовувати комплекси Укрбуду, а й з оптимізмом дивитися на нові завдання!” – зазначив Ігор Кушнір.

Найближчим часом інвесторів буде запрошено для підписання необхідних документів та подальшого оформлення права власності.

ЩЕ ОДИН ВІД УКРБУДУ: ЖК ЗЛАГОДА ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ