ПРАПОР «КИЇВМІСЬКБУДУ» ЗАМАЙОРІВ ЩЕ НА ОДНІЙ ВЕРШИНІ СВІТУ

«Київміськбудівці» піднялись на Говерлу

Ідея піднятись на найвищу вершину Українських Карпат виникла раптово. Працівники відділу продажів та Департаменту маркетингу і роботи з інвесторами за кавою говорили про мрії, і виявилось, що усі мають одну спільну. Із втіленням вирішили не чекати, і в одні із вихідних вересня, зібравшись групою із 7 осіб, вирушили на Говерлу.

ПРАПОР «КИЇВМІСЬКБУДУ» ЗАМАЙОРІВ ЩЕ НА ОДНІЙ ВЕРШИНІ СВІТУ

За словами фахівця відділу роботи з інвесторами Ольги Гончарук, подібні подорожі дозволяють не лише перевірити людську витривалість, а й зміцнити віру у свої сили.

«Ми вирішили їхати до Карпат, зазначу, що дорога була веселою та легкою. У хорошій компанії час йде непомітно, тож незчулися, як уже стояли у підніжжя велетня. Піднімались протягом трьох годин, і не один раз я втрачала сили. Але краса природи, яка відкривалась з кожним пройденим метром до верху та наша команда “одномрійників”, допомогли відкрити друге дихання. Ця мандрівка запам’ятається на все життя, і я раджу всім мріяти, ставити перед собою нові задачі та впевнено їх досягати. Бажання – це велика сила , яка підкорює все, навіть Говерлу», – поділилась враженнями Ольга Гончарук.

ПРАПОР «КИЇВМІСЬКБУДУ» ЗАМАЙОРІВ ЩЕ НА ОДНІЙ ВЕРШИНІ СВІТУ

Ходити в гори для київміськбудівців заняття не нове. Президент компанії Ігор Кушнір – затятий альпініст, на рахунку якого найвищі гірські вершини світу. Саме він піднімав прапор холдингу над п’ятитисячниками Ельбрусом та Кіліманджаро. Тож і колектив, обдумуючи подорож, не вагався ні хвилини.

«Піднятися на Говерлу було моєю давньою мрією. І от вона здійснилась. І я дуже щаслива з цього. Сподобалось абсолютно все, особливо краєвиди, які відкриваються з вершини. Краса Карпат – неперевершена. Навіть найкращий фотограф не зможе передати всього того дива, що розгортається під твоїми ногами. І хоча фізично підйом важкий, але коли добираєшся до вершини, втому як рукою знімає. Додайте до цього всього цікаву компанію друзів і колег, з якими ми з гордістю розгорнули на вершині прапор «Київміськбуду», то кращих вихідних просто бути не може», – розповіла Ірина Матіяш.

ПРАПОР «КИЇВМІСЬКБУДУ» ЗАМАЙОРІВ ЩЕ НА ОДНІЙ ВЕРШИНІ СВІТУ

«Піший похід на Говерлу це випробування сили духу і хороша можливість перевірити себе. Для багатьох це перетворитися на справжню пригоду, яке виведе вас за рамки сірих буднів. Можливо, ви бачили фотографії карпатських краєвидів, однак подивитися на них вживу буде набагато цікавіше. Ви сміливо зможете заявити – я стояв на вершині світу. Говерла це чудові емоції і новий, позитивний життєвий досвід», – зазначив Олександр Берчук.

ПРАПОР «КИЇВМІСЬКБУДУ» ЗАМАЙОРІВ ЩЕ НА ОДНІЙ ВЕРШИНІ СВІТУ

Говерла є найвищою точкою Карпат та України в цілому. Її висота становить 2061 м, щороку тисячі туристів здійснюють сходження на вершину.