«ФОКУС» НАЗВАВ КРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ

Журнал «Фокус» представив щорічний рейтинг кращих роботодавців України. Редакція вибрала 10 галузей економіки, що формують ВВП нашої країни. У кожній з них представила по три кращі компанії, в яких збалансований рівень зарплати і можливості кар’єрного росту.

       Холдингова компанія «Київміськбуд» серед кращих роботодавців в галузі нерухомості.

       Глава правління – президент «Київміськбуд» Ігор Кушнір коментуючи позиції компанії, зазначив, що коли працюєш в команді однодумців, то впораєшся з завданнями будь-якої складності і подолаєш будь-які перешкоди.

«ФОКУС» НАЗВАВ КРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ

       «На сьогоднішній день компанія є одним із найбільш економічно-стабільних підприємств країни. Соціальний пакет, своєчасні зарплати і премії все це є, як в будь-якій нормальній компанії. Але колектив «Київміськбуду» – це не просто люди. Це команда професіоналів-однодумців. Це велика будівельна сім’я. І саме кваліфікована робота кожного дозволяє компанії в цілому займати лідируючі місця в рейтингах і топах!» – сказав Ігор Кушнір.

       Які підприємства кращі роботодавці в різних галузях, читайте в матеріалі: «Кому ми віддаємо свій час. Рейтинг кращих роботодавців України».