ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД» РОЗПОЧИНАЄ ВИПЛАТУ ДИВІДЕНДІВ 

З сьогоднішнього дня «Київміськбуд» розпочинає виплату дивідендів акціонерам компанії за 2017 рік. За словами Голови правління-президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, рішенням Загальних зборів акціонерів було прийнято направити на виплату дивідендів рекордний за останні роки відсоток від чистого прибутку компанії.

ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД» РОЗПОЧИНАЄ ВИПЛАТУ ДИВІДЕНДІВ 

«Акціонери «Київміськбуду» отримують дивіденди щорічно і без усіляких «але». За підсумками роботи в 2017 році було прийнято рішення збільшити відсоток, який піде на дивіденди, – компанія починає виплату 40% від чистого прибутку. У гривневому еквіваленті сума становить майже 28,5 млн.

Більша частина суми буде направлена ​​до бюджету Києва – саме місто є власником мажоритарного пакету акцій Холдингової компанії. Як керівник, пишаюся тим фактом, що «Київміськбуд» залишається чи не єдиним підприємством столиці, яке спрямовує до бюджету столиці мільйонні відрахування у вигляді дивідендів. Їх раціональний розподіл дозволяє розвивати столицю, роблячи її більш цікавою для інвестора і світу в цілому», – резюмував Ігор Кушнір.