ІГОР КУШНІР: ЦІНА НА КВАДРАТНІ МЕТРИ БУДЕ ЛИШЕ РОСТИ

       Ринок житлової нерухомості у 2019 році зазнав одразу кілька “ударів”. Через подвійні вибори відбулося різке падіння попиту на нове житло, що призвело до зупинки будівельних майданчиків. Далі “посилилася” гривня і почалися проблеми в одного з лідерів ринку — «Укрбуду».

      БІЗНЕС поговорив із президентом «Київміськбуду» Ігорем Кушніром про те, як компанія почувається в такій ситуації і які очікування має на наступний рік.

       — З яким настроєм девелопери входять у 2020 рік?

       — З оптимістичним. Будівельний ринок — це живий організм, тут весь час щось відбувається і постійно змінюється. Цього року ситуація на ринку була дещо складнішою, ніж зазвичай, але не критичною. Свою роль відіграли вибори, трохи загальмувавши продажі влітку, далі — ситуація з курсом долара. Ці фактори, на мою думку, мали найбільший вплив.

       У колеги-забудовника дійсно були тимчасові труднощі. «Київміськбуд» взяв на себе зобов’язання добудувати житлові комплекси «Укрбуду”» за рахунок акумульованих коштів і банківських позик. Також компанія має намір вести переговори про підтримку з Кабміном, Мінфіном та КМДА.

       Що стосується «Київміськбуду», то у компанії все спокійно. На будівельних майданчиках роботи йдуть наміченими темпами. Всі об’єкти будуються за планом, крани працюють, поверхи ростуть. У компанії величезний досвід і професійний колектив. А найголовніше — 80% акцій належать громаді Києва. Це є найголовнішою гарантією надійності!

        Про те, що очікують забудовники від 2020 року, і якими будуть споживацький попит та ціни, читайте далі у журналі БІЗНЕС : Президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір: Ціна на квадратні метри буде лише рости.