ІГОР КУШНІР: НАВІТЬ В УМОВАХ КРИЗИ «КИЇВМІСЬКБУД» НЕ ЗАМОРОЗИВ ЖОДНОГО ОБ’ЄКТА

Глава правління – президент ПАТ «ХК« Київміськбуд» в коментарі виданню «ABCnews» розповів про ситуацію на ринку нерухомості та запас міцності компанії

Ринок нерухомості на сьогоднішній момент знаходиться в більш ніж жалюгідному стані. Тільки по Києву йде демонтаж кількох незаконно побудованих комплексів одного скандально-відомого забудовника.

 

Не додає позитиву і ситуація в цілому – купівельна спроможність населення падає, а держава при цьому ніяк не підтримує ні людей, ні будівельників. А без підтримки держави, в умовах кризи, дуже складно зробити житло доступнішим для людей і при цьому залишитися на плаву.

Але ми не здаємося. Більш того, «Київміськбуд» має величезний запас міцності. Зараз в роботі близько 50 майданчиків, нещодавно почали освоювати низку нових, і до кінця року плануємо зайти ще на кілька. У нас немає жодного замороженого об’єкта, всі зобов’язання, не дивлячись на кризу в країні, перед інвесторами ми виконуємо повною мірою.

Будучи найбільшим забудовником на ринку, ми розуміємо масштаби відповідальності. Всі наші об’єкти здані вчасно, повторюся, сказавши, що ми не заморозили жодного будівництва. Навіть якщо криза посилиться, «Київміськбуд» буде останньою компанією на ринку, у якої почнуться проблеми. 80% акцій Холдингової компанії належать місту, а це хороша підтримка і гарантія для інвесторів.