ІГОР КУШНІР: ХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ МОЛОДЬ ЧАСТІШЕ СПРЯМОВУВАЛА СВОЇ ПОГЛЯДИ У БУДІВЕЛЬНУ ГАЛУЗЬ.

 Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд»  Ігор Кушнір привітав випускників столичних шкіл зі святом останнього дзвоника.

24 травня у всіх школах країни пролунав останній дзвоник.  Для 300 тисяч випускників він справді став останнім: попереду лише випускні іспити і ЗНО, яке розпочнеться вже 3 червня.  У Деснянському районі Києва за сприяння ПАТ «ХК «Київміськбуд» для випускників загальноосвітніх навчальних закладів влаштували справжній Бал.

Серед почесних гостей: Голова району Станіслав Прокопенко, президент Холдингової компанії «Київміськбуд» Ігор Кушнір, директор департаменту освіти КМДА Оксана Добровольська, директори підприємств району.

Вітаючи випускників, Голова Деснянської райдержадміністрації Станіслав Прокопенко відзначив, що попереду іспити, хвилювання, вступ до інститутів і університетів. Потрудися випускникам доведеться ще немало. Та найголовніше, щоб на шляху до дорослого життя, вони розуміли, що які б випробування не підкинула доля, потрібно залишатися  чесними і порядними людьми, тоді вони знайдуть в житті те, що шукають – це щастя, сім’я, професійна реалізація.

Особливі відзнаки з рук Голови району Станіслава Прокопенка та президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра отримали учні11 класів, які посіли І та ІІ місця у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, призери міського етапу конкурсу-захисту Малої академії наук, а також їхніх вчителі. Це майбутня еліта нашої країни.
        Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір у вітальній промові побажав випускникам  натхнення, творчості, жаги до життя та пізнання, бути щасливими та здоровими.
«Зараз вони стоять перед однією з головних подій – вибором професії. Важливо, щоб він йшов від душі, щоб професія подобалась, аби працювати від чистого серця і з повною віддачею, тоді успіх в житті гарантований», – сказав Ігор Кушнір.

Також, як керівник великого будівельного холдингу, він звернув увагу на престижність робітничих професій, акцентувавши увагу, що нині не вистачає кваліфікованих будівельників.
«Хочеться, щоб молодь частіше спрямовувала  свої погляди на будівельну галузь, щоб вона розвивалася в нашій країні», – наголосив президент «Київміськбуду». 
Бал випускників тривав до самого вечора і завершився святковим салютом.  Попереду у щасливих випускників ще більша школа під назвою «життя». Хочеться, щоб ніякі перешкоди не зупинили їхнього бажання йти вперед, до нових звершень і досягнень.