ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД» СПРЯМУЄ ДО БЮДЖЕТУ МІСТА ПОНАД 25 МЛН ГРН ДИВІДЕНДІВ

Голова правління – президент Холдингової компанії про рішення Загальних зборів акціонерів

Кінець квітня для нас завжди гаряча пора – приходить час звітувати про роботу перед акціонерами. Від їх рішення залежить подальший розвиток компанії, куди вона буде рухатися. Завжди ретельно готуємося, бо на розгляд подаються абсолютно всі питання стосовно діяльності, від фінансових показників до соціальних напрямків.

Цього року Збори відбулися 29 квітня. Акціонери визнали роботу Правління та Наглядової ради задовільною. Іншими словами, ми все робимо правильно і ефективно, і дуже важливо, що акціонери це бачать.

Як публічне акціонерне товариство, ми щорічно сплачуємо дивіденди. Хочу підкреслити, що «Київміськбуд» єдине підприємство в місті, яке робить це щороку і безумовно. Цей раз не став винятком: під час Зборів прийняли рішення виплатити акціонерам 31 млн 835 тис. грн дивідендів. Це 35% від чистого прибутку Холдингової компанії за 2015 рік. З огляду на той факт, що утримувачем більшої частини акцій є громада Києва, Холдинговою компанією буде нараховано до бюджету столиці більше 25 млн грн. А це і дороги, і садки, і розвиток міста в цілому.

 

ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД» СПРЯМУЄ ДО БЮДЖЕТУ МІСТА ПОНАД 25 МЛН ГРН ДИВІДЕНДІВ