ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД ПРАЦЮЄ У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ, УСІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ПЕРЕД ІНВЕСТОРАМИ БУДУТЬ ВИКОНАНІ».

      Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» прокоментував, проти чого протестували працівники будівельного холдингу.

ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД ПРАЦЮЄ У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ, УСІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ПЕРЕД ІНВЕСТОРАМИ БУДУТЬ ВИКОНАНІ».         Ігор Кушнір зазначив, що люди перервали на одну годину свою роботу, щоб висловити незгоду з останніми діями влади, яка вирішила втрутитися в діяльність «Київміськбуду»  і запевнив, що він, як очільник підприємства, зробить все, щоб компанія як і раніше працювала стабільно і в інтересах громадян.

«Я не допущу, щоб швидкі на руку ділки «Київміськбуд» перетворили на нову «Еліта-Центр». Ми два роки відновлювали все, що встигла була вивести з активів компанії «молода команда Черновецького». І тепер, коли вдалось повернути майже всі підприємства, коли холдинг нарешті запрацював на повну потужність, знаходяться «великі будівельники», які знаю краще за професіоналів, як будувати. Не вийде!

Мітинг відбувся і ми дякуємо усім, хто знайшов час і сили прийти на нього і висловити свою думку за незаангажовану та аполітичну роботу компанії. Це має стати показовим прикладом для будь-якої влади, і вона має розуміти, що у разі втручання у роботу Холдингу, її працівники відстоюватимуть свої права.

Я хочу наголосити на тому, що найголовніше для нас це те, що ми будуємо для людей, найпершим нашим пріоритетом у будь-який час є кияни. Відповідально заявляю, що ми не підведемо та виконаємо усі наші зобов’язання якісно та в строк. Люди, які вкладають у наше будівництво прекрасно знають, що “Київміськбуд” – це надійність, якість, довговічність. І, в першу чергу, турбота про інвесторів, яких ми поважаємо і цінуємо. Я щиро вдячний їм за підтримку та розуміння, вкотре підкреслюю – ми не підведемо!” – зазначив Ігор Кушнір.