ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД» ЗБІЛЬШИВ ЧИСТИЙ ПРИБУТОК МАЙЖЕ НА 23%

Такий головний фінансовий результат роботи компанії за минулий рік 

За підсумками 2015 ПАТ «ХК «Київміськбуд» збільшив чистий прибуток майже на 23%. Про це повідомив Глава правління – президент Холдингової компанії Ігор Кушнір.

«За результатами роботи «Київміськбуду» за минулий рік чистий прибуток збільшився практично на чверть. У грошовому еквіваленті його обсяг склав 90,957 млн грн. При цьому ми зуміли скоротити сумарну дебіторську заборгованість», – сказав Ігор Кушнір.

 Президент компанії підкреслив, що зараз «Київміськбуд» веде будівельні роботи на майже 50 будівельних майданчиках. Холдинг зводить не тільки житлові будинки та комерційну нерухомість, а й соціальну інфраструктуру.

«Зараз в роботі, крім іншого, два садка, плануємо закінчити їх уже в цьому році. З початку 2016 вже зайшли на 4 нових майданчики, і в планах – тільки вперед. Запасу міцності компанії навіть при найгіршому сценарії для економіки – на кілька років. Хочу підкреслити, що головним нашим активом був і залишається інвестор. Запевняю, що ніякі перипетії не завадять нам виконати всі зобов’язання», – запевнив Глава правління.

 

ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД» ЗБІЛЬШИВ ЧИСТИЙ ПРИБУТОК МАЙЖЕ НА 23%