ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД» ЦЬОГОРІЧ ВЖЕ ВВІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ 175 ТИС. КВ. М ЖИТЛА

Президент компанії про виконану цього річ роботу

За неповних 9 місяців поточного року Холдинговою компанією «Київміськбуд» введено в експлуатацію 175 тис. кв. м нерухомості. За словами Голови правління – президента компанії Ігоря Кушніра, не дивлячись на кризові часи, компанія утримує заданий темп будівництва.

«Останні роки були нелегким і для держави, і для нашої компанії. І я з гордістю хочу зазначити, що спільними зусиллями колективу ми виконали основне завдання з будівництва та введення житлових об’єктів в експлуатацію, не підвівши ні одного інвестора. У 2014 році в експлуатацію було введено 352 тис. кв. м площі, що продається, в 2015 році – 389 тис. кв. м, і плануємо у 2016 ввести 411тис. кв м нерухомості. За неповних 9 місяців 2016 року компанією було введено в експлуатацію 9 житлових будинків на 2722 квартири загальною площею 175 тис. кв. м., а також 3 паркінги на 300 машиномісць», – сказав Ігор Кушнір.

ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД» ЦЬОГОРІЧ ВЖЕ ВВІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ 175 ТИС. КВ. М ЖИТЛА

 

Окрім цього, ПАТ «ХК «Київміськбуд» у 2016 вже виконав робіт з будівництва мереж на суму 270 млн грн.

«Після введення в експлуатацію ці мережі будуть передані в комунальну власність. Крім того, компанія без участі міських коштів і грошей інших забудовників робить реконструкцію котельні «Здолбунівська», вирішуючи серйозну проблему забезпеченням теплом і гарячою водою жителів Позняків і Осокорків», – зазначив президент «Київміськбуду».

За поточний рік місту передано мереж на 7,4 млн. грн. За 8 місяців 2016 року «Київміськбудом» підготовлено мереж до передачі ще на 96 млн. гривень.