ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД» ВВОДИТЬ ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПІДРЯДНИКІВ ЗА ВИКОНАНІ РОБОТИ

Якість виконання будівельних робіт на об’єктах «Київміськбуду» має бути на вищому рівні і не лише відповідати існуючим нормативам, а й бути вищою. Про це під час наради з представниками підрядних організацій сказав Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір.

ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД» ВВОДИТЬ ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПІДРЯДНИКІВ ЗА ВИКОНАНІ РОБОТИ

«Відповідність законодавству, нормативам, ДБНами і БНіПам є основновоположною для роботи будь-якого забудовника. Але Холдингова компанія є далеко не «кожним» – надійна репутація, стабільне виконання зобов’язань і, найголовніше – довіра інвесторів, стимулюють нас бути на голову вище інших. Першочерговим завданням на сьогоднішній день для нас є підняття планки якості будівельних робіт. Кожна людина, яка купує квартиру в «Київміськбуді», повинна бути впевнена в тому, що її житло буде побудовано на вищому рівні!»- зазначив Ігор Кушнір.

Він також підкреслив, що вводить персональну відповідальність керівників підрядних організацій за недоробки.

«Кожен з вас відповідає особисто за неякісне виконання робіт! Починаючи від даху і закінчуючи підвалами – будь-яка недороблена або неякісно виконана робота буде закінчуватися для вас штрафом. Це як мінімум», – підкреслив Ігор Кушнір.