ІГОР КУШНІР: МИ ПОЧИНАЄМО НОВЕ БУДІВНИЦТВО

Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» розповів про роботу компанії, довіру інвесторів та прогалини в законодавстві

Ігор Кушнір наголосив на тому, що попри ситуацію в країні, Холдинг не планує зупиняти будівництво жодного зі своїх об’єктів.

«Криза має своє відображення, у країні відчутно падають обсяги будівництва. Але ми, як компанія із 60-річним досвідом, продовжуємо користуватись довірою у інвесторів, що дає змогу не лише не зупиняти поточні будівельні роботи, а й заходити на нові майданчики», – прокоментував Ігор Кушнір.

Також президент додав, що цього річ компанія вкотре планує збільшити обсяги своїх новобудов приблизно на 20%.

ІГОР КУШНІР: МИ ПОЧИНАЄМО НОВЕ БУДІВНИЦТВО

Коментуючи ситуацію щодо зупинки будівництва 40 об’єктів у Києві, яка виникла, за попередньою інформацією, через недобросовісність забудовника, Ігор Кушнір зазначив, що такий стан речей став можливий через недосконалість законодавства.

«На сьогодні контролюючі органи архітектурно-будівельного комплексу розрізнені. Київ контролює державна ДАБІ, в цей же час керівництво міста не має повного впливу на будівельні процеси. За кожним питанням їм доводиться звертатись у Міністерство тощо. Робота не систематизована, тому і трапляються такі ситуації, – сказав президент «Київміськбуду». –  На мою думку, відповідати за усе, що відбувається у місті, має одна людина, і повноваження тоді також необхідно передати їй. Тобто від початку і до кінця: розуміти що і де відбувається, як це зупинити, як не дати розпочати, якщо є проблеми. На мою думку необхідно вносити зміни до законодавства, виводити усе у площину взаємовідносин керівництва міста і місцевих контролюючих органів».

Прогалини у законодавстві, окрім того, що приносять негаразди інвесторам, накладають відбиток і на інших забудовників.

«Люди починають  сумніватись у правильності вкладення грошових коштів в нерухомість, що тягне за собою загальну кризу на ринку», – зазначив Ігор Кушнір.

Президент компанії нагадав, що сьогодні «Київміськбуд» веде роботи на 53 будівельних майданчиках і планує цього річ ввести в експлуатацію 27 будинків загальною житловою площею понад 360 тисяч кв.м. Також  будівельники зводять 2 дошкільних дитячих заклади на 440 місць у Дарницькому районі столиці та 7 паркінгів на 686 машиномісць.