ІГОР КУШНІР: МИ НЕ ВИКЛЮЧАЄМО, ЩО ЗА СПРОБАМИ ЗАХОПЛЕННЯ «КИЇВМІСЬКБУДУ» СТОЇТЬ АНДРІЙ СЕНЧЕНКО.

  Глава правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» прокоментував сьогоднішню спробу захоплення компанії.

– Сьогодні «Київміськбуд  хотіли захопити і поміняти керівництво компанії. Хочу сказати всім, що станом на сьогоднішній день у нас є легітимно обрані на зборах Наглядова рада, Правління компанії, яке вже протягом двох років керує підприємством і робить це успішно. Нам є чим пишатися: підприємство збільшило свої активи в три рази за останні два роки. Ми виступаємо за зрозумілі, прозорі відносини, між інвесторами та менеджментом компанії. Всі призначення відбуваються відповідно до Статуту компанії і вольностей тут бути не може.

І ось сьогодні відбулася перша спроба захоплення . Нелегітимним способом були внесені зміни до Наглядової ради. На ці посади були призначені особистий юрист Андрія Сенченка (заступника Глави Адміністрації Президента) Вадим Севериненко, а також юрист і особистий помічник родича Сенченко – Сергія Веліжанського – Наталія Козловська, яка працює в Мінрегіоні, і Семен Борисенко, який очолює одне з підрядних підприємств компанії. Сьогодні вони намагаються провести нелегітимне засідання Наглядової ради, щоб передати керівництво компанії родичу Сенченко – Сергію Веліжанському.

Андрій Сенченко незаконно суміщає мандат депутат ВР України і роботу в Адміністрації Президента. Це заборонено Конституцією та Законодавством.

Більш того, своїми виступами в ЗМІ заступник Глави адміністрації Президента, практично підтвердив свою участь у захопленні і спробы зміни Наглядової ради та Правління компанії. Все це відбувається після того, як раніше побудований в Криму бізнес Сенченко сьогодні став не актуальним. Тому він намагається зробити певні кроки щодо захоплення бізнесу в Києві.

«Київміськбуд» дуже стурбований даними фактом. Ми несемо відповідальність за обіцянки дані людям, які вклали свої кошти в покупку нових квартир. Рейдерське захоплення поставить ці програми під загрозу. Нам би дуже хотілося , щоб втрутилися представники влади і зупинили це свавілля.