ІГОР КУШНІР: МИ ВПОРАЛИСЬ З ПОПЕРЕДНІМИ ЛОКДАУНАМИ І ЦЕЙ НЕ СТАНЕ ВИНЯТКОМ

Голова правління – президент «Київміськбуду» Кушнір Ігор Миколайович прокоментував ймовірний вплив посиленого карантину на роботу компанії.

ІГОР КУШНІР: МИ ВПОРАЛИСЬ З ПОПЕРЕДНІМИ ЛОКДАУНАМИ І ЦЕЙ НЕ СТАНЕ ВИНЯТКОМЗ 5 квітня Київ очікує жорсткий локдаун. До вже існуючих заходів додалося закриття шкіл і дитячих садків, а також обмеження у роботі громадського транспорту. Як і в будь-яких інших позаштатних ситуаціях, на «Київміськбуд»  відразу посипалися запитання «що буде з будівництвами».

Процес будівництва не залежить від закриття садків та шкіл. Але робота громадського транспорту на нього все-таки впливає, і обмеження можуть накласти певний відбиток на темпи будівництва. За необхідності робочих будуть доставляти на будівництво спеціальним транспортом, організованим силами підрядників. З посиленням карантину, компанія додатково подбає про наявність масок і антисептиків у будівельників. Проблем з постачанням будматеріалів не очікується.

З приводу роботи консультаційних відділів. Співробітники в повній мірі забезпечені захисними засобами, масками, дезінфекторами. Вже рік компанія практикує консультації по відео-зв’язку. Тому будь-хто, не виходячи з дому, може отримати необхідну інформацію та відповіді на свої питання щодо нерухомості. Також варто згадати про додаток LiveIn, за допомогою якого вибір квартири стає ще простішим, де б людина не знаходилась.

Ми вже впоралися з кількома локдаунами і цей, думаю, не стане винятком! Тож миємо руки, носимо маски. І каски, якщо на будівництві. Все буде добре!