ІГОР КУШНІР: НАМ ПЛАТЯТЬ НЕ ЗА КВАДРАТНІ МЕТРИ, А ЗА НАДІЙНІСТЬ

Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір розповів виданню «Личный счет» про принципи роботи, завдяки яким Холдинговій компанії вдається займати лідируючі позиції в рейтингах.

Ваша компанія регулярно займає перші рядки в рейтингу надійності забудовників. У чому ви бачите свою найсильнішу сторону?
У стабільному виконанні компанією своїх зобов’язань перед інвесторами. За історію роботи на ринку, «Київміськбуд» на практиці підтвердив свою надійність, абсолютно всі об’єкти ми доводимо до кінця. За нас говорять факти: 45 млн побудованих квадратних метрів, майже 2 млн задоволених інвесторів, 62 роки стабільного виконання зобов’язань. На сьогоднішній день у нас в роботі близько 1,5 млн кв. м нерухомості на різних стадіях. У «Київміськбуді» працює команда професіоналів, яка є запорукою стабільності і правильних рішень навіть у складні часи. Найбільшою перевагою вважаю той факт, що 80% акцій підприємства належить Києву, міська влада безперервно контролює роботу «Київміськбуду». Фахівці компанії постійно працюють над впровадженням нововведень і технологій. Зараз запустили пілотний проект з установки сонячних батарей на дахах будинків. У деяких ЖК встановлюємо зарядки для електромобілів. Всі ці фактори і допомагають компанії утримувати лідерство, продовжувати успішну роботу і забезпечувати киян хорошим якісним житлом.

ІГОР КУШНІР: НАМ ПЛАТЯТЬ НЕ ЗА КВАДРАТНІ МЕТРИ, А ЗА НАДІЙНІСТЬ

Якої цінової політики дотримується ваша компанія? Чи буде вона її переглядати цього року?
Квартири «Київміськбуду» доступні кожному. Купуючи у Холдингової компанії, людина платить не тільки за квадратні метри, а й за ризики. Тобто, у нас купують надійність, гарантію зданих квадратних метрів.

Чи будуть переглядатися ціни – залежить від багатьох факторів. Поки можна точно сказати, що передумов до їх зниження немає. А чи будуть рости – покаже долар. Занадто низька ціна зараз або у тих, хто хоче продати все в нуль і закінчити з будівництвом, або у аферистів.

На будівництві яких об’єктів робить акцент ваша компанія?
Основна мета роботи компанії – дати можливість найбільшій кількості людей купити житло. Більшість об’єктів «Київміськбуду» створюються саме під такий запит. Це квартири абсолютно різних метражів, від маленьких до дворівневих, від спальних до центральних районів міста. Зараз попит серйозно хитнувся в бік невеликих площ, це відображається і в наших будинках. Але і солідні за розміром квартири теж популярні. У «Київміськбуді» пропозицію сформовано під будь-якого покупця, залишається тільки прийти і обрати своє.