ІГОР КУШНІР: ДЕЯКІ ДІЯЧІ СТВОРЮЮТЬ ПРОБЛЕМИ, ЩОБ ПОТІМ ЇХ ВИРІШУВАТИ

Холдингу

  – Ви жорсткий керівник?

– Чотири роки тому підписання договорів в «Київміськбуді» тривало місяць. Зараз цей процес займає три дні. Хто не встиг, той звільнився.

– Напевно, такий підхід допоміг справлятися і з лавиною мітингів, яка захлиснула будмайданчики перед виборами. У холдинг приходили?

– Ходять постійно.

  – Квартири просять чи гроші?

– Та все, що завгодно. Нещодавно один діяч, не соромлячись, сказав: «”борзыми” щенятами теж беру».

– І хто замовник «невдоволення жителів»?

– У Києві вже давно сформувалися структури, які займаються подібними речами… Є ватажки, які зараз відійшли від справ (пішли в депутати), проте їх помічники рухаються в цьому напрямку. Нічого особливо не змінюється.

 – І як вирішуєте такі питання?

– Та ніяк. Діємо виключно в правовому полі. Якщо ми не праві, тоді нехай нас покарає прокуратура і міліція. Нехай незадоволені подадуть до суду і виграють його. Наприклад, парк Кіото. Правда, не ми винні в цій ситуації, нам неправильно виділили землю. Суд вирішив, що процедура виділення землі порушена і холдинг не має права будувати на цій ділянці. Ми тихесенько демонтували паркан, засипали всі ями і пішли. Але якщо приходить хтось і каже «не хочу», і не наводить ніяких аргументів… Це неправильно, місто ж повинно якось розвиватися, якось рухатися вперед.

  – Але ж кидаються під бульдозери і це не можна ігнорувати.

– Кидаються. Просто лягають і все.

  – І що ви з цим робите?…

Продовження інтерв’ю читайте на ABCnews.