ІГОР КУШНІР: НЕЗВАЖАЮЧИ НА КРИЗУ, НАМ ВДАЄТЬСЯ УТРИМУВАТИ ЦІНУ КВАДРАТНОГО МЕТРА

Зростання цін на будівельні матеріали змушує забудовників шукати способи максимального здешевлення вартості квадратного метра 

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, будівельні матеріали, які закуповує компанія, завжди найкращої якості. А технології, що використовуються в будівництві, передові.

«Всілякі нововведення і технології, як тільки щось з’являється, – відразу у нас. Наші фахівці відстежують ринок: якщо виробники випускають щось дійсно варте уваги, відразу впроваджуємо його в будівництво. З новими розробками приходять і самі постачальники, дають протестувати, так би мовити. Тому що «Київміськбуд» є флагманом ринку. І думка експертів компанії важлива для подальшого застосування цього продукту. Запропонувати щось неякісне – для постачальника це означає знищити свою репутацію. З недобросовісними виробниками будматеріалів ми розлучаємося відразу і беззастережно. Тобто для створення наших об’єктів ми використовуємо все найкраще і передове. Для мене, як керівника важливо, щоб компанія залишалася першою в усьому без винятку, і поки нам це вдається», – каже Ігор Кушнір.

ІГОР КУШНІР: НЕЗВАЖАЮЧИ НА КРИЗУ, НАМ ВДАЄТЬСЯ УТРИМУВАТИ ЦІНУ КВАДРАТНОГО МЕТРА

 

За словами президента компанії, на сьогоднішній день «Київміськбуд» має низку переваг перед іншими забудовниками. Це 60-річний досвід, підтверджена довірою інвесторів репутація, злагоджена робота колективу і чітка стратегія. Крім того, Холдинг не має прямої прив’язки до долара, що є рідкістю на ринку нерухомості.

«Київміськбуд» створювався як компанія, мета якої забезпечити житлом українців. І ми не відступаємо від цього шляху. За надприбутками не женемося, працюючи на умовах граничної рентабельності. Ринок диктує певні умови, але ми в свою чергу робимо все, щоб не дозволити цінам стрімко зрости, і зробити житло максимально доступним. На сьогоднішній день Холдингова компанія працює виключно в гривневому полі і не має прив’язки до долара. Тобто, як тільки інвестор приніс гроші, ми відразу пускаємо їх в роботу, максимально мінімізуючи ризики валютних стрибків. За рахунок цього, навіть не дивлячись на кризу, нам вдається утримувати ціну квадратного метра. Якби держава зі свого боку йшла на зустріч, надаючи підтримку у вигляді виділення земельних ділянок і компенсуючи будівництво інженерних мереж, стало б набагато простіше», – стверджує Ігор Кушнір.

 Він також підкреслив, що «Київміськбуд», як соціально орієнтована компанія, пропонує низку програм лояльності, знижки, розстрочку.

«Першочерговий інтерес – це завжди інвестор. За весь час роботи компанія не має жодної недобудови або незакінченого об’єкта. Люди нам довіряють, а ми в свою чергу максимально робимо все для того, щоб кожен мав можливість реалізувати своє конституційне право на житло. І зупинятися не збираємося», –запевнив Ігор Кушнір.