ІГОР КУШНІР ПРО НОВИЙ ГЕНПЛАН КИЄВА

КП «Київгенлан» завершив розробку проєкту нового Генерального плану столиці. Журналісти видання Property Times запитали, що думає про це бізнес.

Ігор Кушнір, Голова правління – президент ПрАТ «ХК «Київміськбуд»
ІГОР КУШНІР ПРО НОВИЙ ГЕНПЛАН КИЄВА

Київ не може жити без детального плану розвитку. Генплан це по суті паспорт столиці, один з найважливіших документів. І той факт, що його прийняття зрушила з мертвої точки, це незаперечний позитив, який вселяє великі надії.

Для мене, як для будівельника, одним із найважливіших аспектів є той факт, що документ унеможливить хаотичну забудову міста і створить чіткі правила для всіх гравців ринку.

Крім того, проектом Генплану передбачено будівництво 26,8 млн квадратних метрів житла протягом наступних 20 років. З пріоритетів – реконструкція 1 500 га «хрущовок». Що не менш важливо – будівництво нових дитячих садків і шкіл. Плюс переформатування промзон – на очищених територіях будуть побудовані нові житлово-громадські комплекси та інноваційні парки. Це не тільки дозволить зробити столицю більш естетичною та комфортною для життя, але і дасть можливість створити велику кількість нових робочих місць.

У цілому, основне завдання Генплану – створити коридор можливостей для розвитку міста. На мою думку, запропонований мером варіант Генплану дозволить Києву розкрити свій потенціал і стати ще більш цікавим для іноземного інвестора.

Більше думок експертів читайте у матеріалі: Генплан: обговорення профільною спільнотою розвитку столиці