ІГОР КУШНІР ПРО ПІДСУМКИ РОКУ: ПЕРЕВІРКУ НА МІЦНІСТЬ-2020 ПРОЙДЕНО

Кінець грудня – традиційний час для підведення підсумків. Рік, що минає, був періодом несподіванок і виживання. Майже кожен місяць ми отримували новини про чергові катаклізми, масштабні пожежі, конфлікти і агресивне захоплення планети коронавірусом.

Не дивлячись на це, нам вдалося вистояти. Більше того – навіть дати результат і знайти в такий непростий час приводи для гордості.

З введенням весняного локдауну, «Київміськбуд» зумів швидко зорієнтуватися і знайти найбільш оптимальні форми роботи на цей час. Співробітники працювали віддалено, в офісі дотримувалися найсуворіших санітарних заходів, а найголовніше – консультування у відділах продажів перевели в онлайн-режим. І це дало свої плоди в майбутньому – з реалізацією відкладеного попиту восени ми мали хороші продажі.

Мобільний додаток LiveIn став підмогою у питанні вибору нерухомості в умовах того ж локдауна. По суті «Київміськбуд» запропонував покупцям «квартиру в смартфоні» – в додатку зібрані абсолютно всі пропозиції компанії, а користування ним здійснюється інтуїтивно. Людина може в кілька кліків підібрати планування у відповідності зі своїми критеріями, зберегти варіанти, що сподобались, сформувати особистий рейтинг квартир, отримувати повідомлення про акційні пропозиції і зв’язатися з менеджером для консультації.

Немає бізнесу, якого б не торкнулася коронавірусна криза. Але є ті, хто зумів вчасно зорієнтуватися і мінімізувати втрати. Весняні місяці, особливо квітень, були найбільш провальними з точки зору продажів за усі роки на моїй пам’яті. Як показав час, «Київміськбуд» впровадив правильний антикризовий план, і вже до осені кількість підписаних договорів повернулася на докарантинний рівень.

При цьому, на всіх будівельних майданчиках «Київміськбуду» велася робота. На якомусь етапі ми були змушені внести корективи в плани щодо термінів здачі в експлуатацію – зниження рівня продажів зіграло вою роль. На сьогоднішній день всі роботи на будмайданчиках увійшли в потрібний ритм.

«Київміськбуд» залишається лідером ринку нерухомості і найбільш надійним забудовником. Сьогодні в активній фазі будівництва одномоментно знаходиться 27 житлових комплексів загальною складністю 2,5 млн квадратних метрів.

Якщо говорити про підсумки, то в експлуатацію введено 9 житлових комплексів. Це ЖК на Освіти, «Коломийський», «Новопечерська вежа» і «Каховська», ЖК «Сонячна Рів’єра», «Новомостицький», «Пектораль», «Гармонію» і «Харківський». В цілому майже 360 тис. квадратних метрів.

Одним з найважливіших питань року, що минає, була добудова об’єктів корпорації «Укрбуд». «Київміськбуд» взяв на себе зобов’язання і підставив плече допомоги 13 тис. інвесторів. На сьогоднішній день прийнято 17 об’єктів: «Пектораль», «Новомостицька», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedom», «Lake house», «Twin house», «Urban park», «Академ Парк», «Шевченківський», «Поділ Град», «Злагода», «Оберіг – 2» і «Чарівне місто». П’ять з них були заплановані до введення на цей рік, і їх введено. На більшу частину з них отримано поштову адресу, у деяких будинках вже навіть живуть люди. Щодо  інших прийнятих об’єктів, на них ведуться будівельні роботи. Важливо сказати, що фінансування кожного конкретного об’єкта ведеться за рахунок коштів, які вносять інвестори цих комплексів. Безпосередньо від цього залежать і темпи виконання робіт.

Щодо перспектив. На найближчий час в компанії сформований масштабний заділ з будівництва нових комплексів. Ці об’єкти знаходяться на стадії проектування і отримання дозвільних документів. Це ЖК на Милославській, Липківській, дві черги на Василенко, Кричевського, Жмеринській, друга черга «Італійського кварталу» та «Медовий-3», «Чарівне місто», «Urban Park», «Злагода», «Оберіг-2». Заділ великий, нам є куди рости!

«Київміськбуд» – це синонім першості. Тільки у 2020 році компанія була номінантом близько 20 різних премій. Нас нагородили званням «Лідера галузі», назвали «Вибором року», найнадійнішим забудовником. «Київміськбуд» очолив рейтинг найбільших будівельних компаній Києва, а також нас визнали одним з кращих роботодавців і найкращим забудовником столиці. Ці звання накладають величезну відповідальність, але разом з тим і дають крила, щоб рухатися вперед.

Як керівник, я пишаюся тим, як компанія зуміла пройти всі виклики року, що минає. У цьому велика заслуга колективу. Співробітники в який раз довели свою відданість справі і компанії, а що найголовніше – професіоналізм! За це всій команді і кожному окремо – велике щире спасибі!

Напередодні новорічних свят, бажаю всім здоров’я! 2020 рік показав, що принципово важливих речей в житті не так вже й багато, але здоров’я – головна цінність. Не втратити позитивного настрою і примножити позитивні емоції! Радіти і радувати! Душевного спокою нам всім і грандіозних планів, які в 2021 році обов’язково втіляться в життя!

З Новим роком!