ІГОР КУШНІР ВІДКРИВ НОВИЙ ВІДДІЛ ПРОДАЖУ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Президент «Київміськбуду» відкрив ще один відділ продажу компанії на вул. Білецькій, 18-б

На перетині вулиць Новомостицької і Замковецької Холдингова компанія «Київміськбуд» зводить новий житловий комплекс. Для зручності інвесторів неподалік від будівництва відкрито новий відділ продажу. Сьогодні туди завітав президент компанії Ігор Кушнір разом із журналістами.

Відділ продажу оформлений як стильна сучасна квартира. На думку директора Департаменту реалізації нерухомості Олени Басанько, така атмосфера дозволяє майбутнім мешканцям на власні очі побачити, як може виглядати їх нове житло.

А який вигляд матиме сам житловий комплекс можна побачити на макеті, який встановлений безпосередньо у відділі.

 Ігор Кушнір розповів присутнім журналістам про особливості забудови мікрорайону. Згідно проектній документації тут заплановано звести 9 багатосекційних будинків, висотою від 6 до 16 поверхів. Всього в комплексі буде понад 2 тисяч квартир.

«Зараз ведеться будівництво одночасно кількох будинків і вже наступного літа перший з них буде введено в експлуатацію. Квартири досить різні, проектування розроблялося з урахуванням купівельного попиту. Основна частина – це економ-клас, світлі, просторі і одночасно компактні квартири», – зазначив очільник «Київміськбуду».

Будинки зводяться як по монолітно-каркасною технологією, так і панельним способом. Квартири, традиційно, на будь-який смак та купівельну спроможність. Однокімнатні від 36 кв.м, двокімнатні – від 55 кв.м, і від 76.кв м – трикімнатні. Крім того, є і квартири більшої площі.

«Питання, яке традиційно завжди хвилює інвестора: ціна. У нас все ще діє акція, і за умови внесення 100% оплати, ціна квадратного метра складе від 12 тис. грн. Повинен сказати, що, не дивлячись на те, що будівництво тільки почалося, продажі тут йдуть активно, вже розкуплена майже половина квартир, які є у продажі», – повідомив Ігор Кушнір.

Крім цінових переваг, житло в цьому комплексі має і ряд інших. Наприклад, місце розташування: досить тихий і спокійний район, при цьому одна з великих транспортних артерій – проспект Правди – розташована дуже близько. Найближчі станції метро – «Мінська», «Оболонь» і «Сирець». Ще одне – велике прибудинковий простір, що не завжди притаманне новобудов. Дитячі та спортивні майданчики, зелені зони – тут є місце для створення дійсно комфортного відпочинку. Ну і найголовніше: купуючи квартиру в цьому мікрорайоні, ви гарантовано отримаєте якісне житло від надійного забудовника, стабільність якого перевірена роками і доведена мільйонами побудованих квадратних метрів.