ІГОР КУШНІР: МАЙЖЕ 2 МЛН КИЯН ЖИВУТЬ У КВАРТИРАХ, ЗБУДОВАНИХ «КИЇВМІСЬКБУДОМ»

Голова правління – президент «Київміськбуду» про роботу Холдингової компанії і виконання зобов’язань

«Київміськбуд» працює на столичному ринку нерухомості з 1955 року. За ці 63 роки з компанією відбувалося багато чого. Заснувавши основні принципи роботи в післявоєнні роки, вона вистояла і при численних партійних лідерах, і при проголошенні незалежності, і при нелегких 90х і не менш складних «нульових». Не дивлячись ні на що, «Київміськбуд» залишається лідером ринку.

На сьогоднішній день всі Департаменти та підрозділи Холдингової компанії працюють в штатному режимі. У повну силу функціонує Центральний відділ продажів, а також відділи продажів на об’єктах. На будівельних майданчиках роботи ведуться за графіком. Всі ланки будівельного процесу і реалізації нерухомості знаходяться в активних стадіях.

Співробітники компанії якось підрахували, що сьогодні в квартирах, побудованих «Київміськбудом», живе близько 2 млн киян. Щорічно люди інвестують в Компанію близько 3,5 млрд грн. Це наша гордість і відповідальність одночасно. Виконання зобов’язань перед інвесторами є головним пріоритетом роботи «Київміськбуду». У компанії немає жодного незакінченого об’єкта, абсолютно всі будинки добудовуються і передаються покупцям, як і повинно бути. Так було, і так буде і надалі.

Підкреслюю, що «Київміськбуд» працює в звичайному режимі. Сьогодні в Компанії діють знижки і програми лояльності на абсолютно різні види нерухомості на різних ступенях готовності. Купити житло можна в розстрочку і на умовах іпотеки. Не буде перебільшенням, якщо скажу, що асортимент нерухомості «Київміськбуду» – один з найширших на ринку. Як і можливості купівлі», – зазначив Ігор Кушнір.