ІГОР КУШНІР ПРИВІТАВ ЗБІРНУ КОМАНДУ З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ ЗІ ЗДОБУТИМ СРІБЛОМ.

 З 24 по 26-те травня у столичному Гідропарку відбувся відбірковий етап Чемпіонату Європи з пляжного футболу  – Euro Beach Soccer League Kiev 2013! У турнірі взяли участь провідні збірні континенту – Франція, Швейцарія, Польща та Україна.

У неділю, 26 травня на глядачів на київській «Гідропарк Арені» стали свідками двох заключних матчів турніру. Спочатку на столичний пісок вийшли поляки і французи. Матч вийшов досить наполегливим і в основний час завершився внічию – 4:4. У додатковий час вболівальники голів не побачили, і все вирішила серія пенальті. У ній більш вдалим були поляки, які здобули третю перемогу на київському етапі.

Закрученим сюжетом порадував глядачів і другий матч неділі. Збірна України зустрічалася з чинними чемпіонами Європи швейцарцями. Початок був за нашими: вже на третій хвилині гри Ігор Борсук точним ударом відкрив рахунок! А до середини зустрічі, завдяки «королю чужого п’ятачка» Олегу Зборівським, наші вели 3:0! Але, чемпіони Європи на те й чемпіони, щоб виходити з таких колотнеч. Спочатку Леу, а потім і Лутц скоротили відставання до мінімуму. А на початку третьої дванадцятихвилинки Станкович і зовсім зрівняв рахунок! Українці, завдяки підтримці уболівальників, серед яких був і Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір,  завелися і в кінцівці гри таки дотиснули швейцарців. Героєм став Роман Пачев, дальній удар якого приніс перемогу Україні – 4:3!

Таким чином, українська національна команда з пляжного футболу посіла друге місце на домашньому відбірному етапі до Чемпіонату Європи, а виграли перший раунд поляки. Але все це умовності. Головне, що ми продовжуємо боротьбу за путівку у фінальну частину ЧЄ, який пройде в серпні в Барселоні. Через два тижні наші хлопці поїдуть на другий відбірковий етап – його прийме Італія. Нашими суперниками будуть італійці, голландці та румуни.