ІГОР КУШНІР ВЗЯВ УЧАСТЬ У РОБОЧІЙ ЗУСТРІЧІ ПІДПРИЄМЦІВ ЗІ СТОЛИЧНОЮ ВЛАДОЮ

 Сьогодні у приміщенні КМДА відбулась перша робоча зустріч роботодавців та підприємців з представниками київської міської влади.

Учасники заходу обговорили проблемні питання соціально-економічного розвитку міста Києва, його промислового потенціалу, створення нових робочих місць та поліпшення інвестиційного клімату.

  За словами мера Києва Віталія Кличка, розвиток та підтримка підприємництва є одним із пріоритетів сьогодення, адже від бізнесу напряму залежить подальша життєдіяльність столиці.

«Якщо бізнес не буде працювати, якщо підприємства не будуть розвиватись – не буде створено робочих місць, не буде податків. Розуміємо, що без підтримки і розвитку бізнесу майбутнього у Києва не буде», – наголосив мер.

Віталій Кличко також зазначив, що в пріоритеті у міської влади сьогодні скорочення кількості перевірок на підприємствах, боротьба з корупцією, дерегуляція бізнесу. Одним із ключових питань є скасування вилучення зі столичного бюджету 50% податку на доходи фізичних осіб.

«Найперше, що сьогодні треба зробити, аби Київ нарешті видихнув – скасувати вилучення ПДФО. Це дозволить щорічно залишати у бюджеті столиці досить вагому суму, на яку можна відремонтувати ті ж дороги, привести до нормального стану інфраструктуру та інше, – прокоментував Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір.

ІГОР КУШНІР ВЗЯВ УЧАСТЬ У РОБОЧІЙ ЗУСТРІЧІ ПІДПРИЄМЦІВ ЗІ СТОЛИЧНОЮ ВЛАДОЮ
За його словами, адекватна співпраця між підприємництвом та міською владою є вигідною для обох сторін.

«Ми відкриті і готові до діалогу, більше того, він у нас відбувається, і досить активно. Щороку Холдинг сплачує мільйони податків до бюджету, дивіденди київській громаді – цьогоріч це було близько 36 млн грн! Було б добре дещо оптимізувати роботу  щодо виділення земельних ділянок та передачі інженерних мереж та споруд до комунальної власності територіальної громади Києва. Таким чином роботу між бізнесом та владою  можна зробити набагато вигіднішою!», –наголосив Ігор Кушнір.