ІГОР КУШНІР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВИЇЗНІЙ НАРАДІ ГОЛОВИ КМДА ОЛЕКСАНДРА ПОПОВА У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ.

Головні питання, які обговорювались під час виїзної наради стосувалися  соціально-економічних показників розвитку Дарниці, реалізації медичної реформи , реконструкції доріг та скверів, виконання соціальних ініціатив Президента і, звичайно ж, будівництва об’єктів інфраструктури і зведення житла.
Заслухавши звіт голови Дарницького району Сергія Вітковського про те, як виконується план соціально-економічного розвитку, Олександр Попов поділився загальноміськими перспективами. Пріоритетним напрямком діяльності мерії залишається підвищення соцстандартів життя в столиці, турбота про пенсіонерів, дітей-сиріт і малозабезпечених громадян.
«На першому місці для нас – соціальний захист, ми плануємо здійснити серйозні кроки на шляху підвищення соціальних стандартів. Йдеться як про загальнодержавні програми, так і власні ініціативи Києва», – наголосив Олександр Попов.
Окрему увагу столичний градоначальник приділив розвитку освіти і дошкільному вихованню. Зокрема повідомив, що цього року в столиці проведуть реконструкцію у 3 тисячах дошкільних закладів і відкриють 20 нових дитсадочків.

ІГОР КУШНІР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВИЇЗНІЙ НАРАДІ ГОЛОВИ КМДА ОЛЕКСАНДРА ПОПОВА У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ.

На території Дарницького району компанією «Київміськбуд» будується навчальний загальноосвітній комплекс, розрахований на 1375 учбових місць. Проектом передбачено, що до складу цього комплексу входять загальноосвітня школа на 33 класи та ліцей на 22 класи. Загальна кошторисна вартість об’єкту 216,3 млн. грн. На сьогоднішній день фактично виконано близько 80 відсотків будівельно-монтажних робіт на будівлі школи на 33 класи.
 Президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір повідомив, що на об’єкті залишилося виконати внутрішньо-оздоблювальні роботи, частину внутрішніх електромонтажних та сантехнічних робіт, а також, необхідно закупити устаткування та меблі, що потребує авансування.
«На сьогоднішній день нами виконано робіт на 73 мільйони гривень, з бюджету ми отримали 67 мільйонів. Для завершення будівництва школи необхідно 78 мільйонів. А загалом для завершення цього комплексу потрібно майже 150 мільйонів гривень. І саме через відсутність фінансування  будівництво ліцею фактично не розпочиналося», – сказав він.
Новозбудований навчальний заклад на вулиці Гмирі запрацює до першого вересня, завірив всіх київський голова.
«Протягом місяця я буду вже точно розуміти, який обсяг державного фінансування ми залучимо до реалізації цього проекту. Там ще багато що треба фінансувати. Наприклад, обладнання, яке треба замовити, воно стримує будівництво. Але однозначно до 1 вересня ми цей об’єкт здамо. Актуальність його дуже висока. Першу чергу основного корпусу  зведуть у цьому році, потім почнемо будувати ліцей, і ще ж дитячий садочок поруч»,  – повідомив Олександр Попов.

ІГОР КУШНІР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВИЇЗНІЙ НАРАДІ ГОЛОВИ КМДА ОЛЕКСАНДРА ПОПОВА У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ.

На сьогоднішній день «Київміськбуд» найбільше будує саме у Дарницькому районі. Переважно це будинки з «доступними метрами», адже будівельний холдинг є активним учасником державної програми «Доступне житло».  Олександр Попов повідомив, що звернувся до Кабінету міністрів з проханням збільшити обсяги фінансування програми «Доступне житло: 70 на 30», яка у столиці користується найбільшим попитом.
«У нас велика черга на таку програму, – сказав він. Також ми маємо наміри будувати в рік 200-250 службових квартир, які будуть безкоштовно, за квотами, отримувати працівники бюджетної сфери».
За словами київського голови, нещодавно була проведена нарада з будівельними компаніями щодо земельних ділянок, на яких зводитимуть соціальне житло. Таких ділянок більше 10. Олександр Попов похвалився значними будівельними здобутками столиці. Він повідомив, що другий рік поспіль с столиці зводиться 1,5 млн. кв.м, а в подальшій перспективі очільник столиці сподівається вийти на 2 млн. кв.м в рік.
Що стосується інших об’єктів, які зводить «Київміськбуд», у 2013 році у Дарницькому районі столиці планується ввести в експлуатацію 4 будинки та передати постраждалим від злочинної діяльності ГІБК «Еліта-Центр» 61 квартиру. Ще 10 квартир буде передано у 2014 році, після закінчення будівництва першого кварталу по вул. Ревуцького 7-В.
У зв’язку з соціальної важливістю цих об’єктів, Ігор Кушнір інформував голову КМДА, що будівництво житлових будинків по вул. Ревуцького, 7 -В та на перетині вулиць Вірменської та Харківського шосе просувається повільно, через вимоги мешканців сусідніх будинків здійснювати будівництво лише в будні дні з 9 до 18 години.