ІГОРЯ КУШНІРА ВИЗНАЛИ ОДНИМ З НАЙКРАЩИХ ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНИ

Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір увійшов до рейтингу 25 кращих топ-менеджерів України.

Редакція журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» сформувала лонг-лист зі 160 керівників великих компаній України. В окремий рейтинг потрапили десять управлінців, які є засновниками бізнесу. Свій рейтинг отримали 25 кращих топ-менеджерів приватних компаній, в який і увійшов Ігор Кушнір.

ІГОРЯ КУШНІРА ВИЗНАЛИ ОДНИМ З НАЙКРАЩИХ ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНИ«Ігор Кушнір керує найбільшою будівельною компанією «Київміськбуд» вже вісім років. Сьогодні компанія займає третину ринку нерухомості Києва. В активній фазі будівництва знаходиться 27 житлових комплексів загальною площею 2,5 млн кв.м», – зазначає видання.

За словами самого Ігоря Кушніра, запорукою успіху керівника є командна робота всього колективу.

«Я вдячний організаторам, але в той же час хочу сказати, що це результат роботи всієї команди. В якомусь інтерв’ю я вже розповідав, що мій стиль управління авторитарно-демократичний. В хорошому сенсі. Звичайно, розподіл повноважень і делегування – це основа. Але я особисто контролюю виконання поставлених завдань по всій вертикалі. Це дозволяє розуміти, що відбувається, бачити процеси і прогнозувати подальші кроки. Упевнений, що розвиток компанії залежить від правильних рішень і їх сумлінного виконання. На сьогоднішній день наші результати говорять про те, що ми рухаємося в правильному напрямку. І зменшувати оберти не збираємося!» – підкреслив Ігор Кушнір.

Експерти оцінювали кандидатів за п’ятьма критеріями: ефективне управління; емоційний інтелект; впровадження інновацій; стратегічне мислення; антикризове управління. Частина експертів оцінювали кандидатів на умовах анонімності. Фінальний рейтинг формувався з трьох оцінок: експертного журі (60%), редколегії (20%) і голосування на сайті Delo.ua (20%).