ІГОР КУШНІР ПРОВІВ ПЛАНОВИЙ ОБ’ЇЗД БУДІВЕЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ КОМПАНІЇ

 Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір об’їхав  будівельні майданчики компанії та перевірив стан справ на будівельних об’єктах щодо дотримання графіків та виконання будівельних робіт.

Кожен із майже півсотні будмайданчиків «Київміськбуду» на особистому контролі президента компанії. Об’їзди керівництво здійснює щотижня, куди і коли «нагряне» завчасно невідомо. Але саме такі перевірки, за влучним висловом президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, дозволяють тримати підрядні організації «у тонусі».

Під час об’їзду Ігор Кушнір разом із віце-президентами Едуардом Шевчуком і Василем Дудуричем, зважаючи на скарги та зауваження інвесторів, основну увагу приділили дотриманню  графіків виконання будівельних робіт, особливо на об’єктах, що готуються до введення в експлуатацію.

Так  на будмайданчиках на проспекті Возз’єднання, на об’єктах по вул. Гмирі, 17, вул. Ревуцького, 7-В, вул. Радунській, 28-31 та вул. Глушкова було вказано керівникам генпідрядних організацій на необхідність неухильного дотримання графіків будівництва. Також було поставлене завдання відповідним службам щодо забезпечення в першочерговому порядку цих об’єктів матеріалами та коштами.

За результатами перевірки, директору з капітального будівництва ТОВ БМК «Тріада» Георгію Алфаїдзе, який веде будівельні роботи на об’єкті по вул. Возз’єднання, було суворо вказано на порушення графіку.

Крім того, враховуючи пору року та наближення холодів, керівникам генпідрядних організацій вказано на необхідність прискорення виконання  робіт по облаштуванню фасадів.

На одному з будмайданчиків, по вул. Глушкова, президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір зустрівся з представником групи інвесторів,  подякував за співпрацю і відповів на запитання.

Такі об’їзди і зустрічі з інвесторами керівники компанії проводять постійно. Це дозволяє не тільки на власні очі бачити як просувається будівництво на тій чи іншій ділянці, а й вирішувати поточні проблеми просто на місці.  Ігор Кушнір постійно наголошує керівникам генпідрядних організацій, що люди, вкладають свої кошти в об’єкт, який тільки зводиться, тоді, коли довіряють компанії, а значить забудовник, який дорожить своєю репутацією і своїм ім’ям, в жодному разі не може підвести їх.

«Київміськбуд» наближається до свого 60-річного ювілею. Шість десятиліть довіри і жодного замороженого чи недобудованого об’єкту. «Завжди добудовуємо до кінця» – під цим гаслом старійша будівельна компанія Києва сьогодні зводить будинки у столиці України і, попри складну політичну і економічну ситуацію в країні, не збавляє темпу ведення робіт.

ІГОР КУШНІР ПРОВІВ ПЛАНОВИЙ ОБ’ЇЗД БУДІВЕЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ КОМПАНІЇ