ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД РОБІТ НА БУДМАЙДАНЧИКАХ КОМПАНІЇ

Голова правління – президент ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір проінспектував будівництво частини об’єктів компанії, що зводяться на правому березі столиці. Перевіряючи хід робіт на майданчиках, Ігор Кушнір наголосив на необхідності тримати заявлені темпи виконання обсягів будівництва.

ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД РОБІТ НА БУДМАЙДАНЧИКАХ КОМПАНІЇ

«Особиста присутність на будівельних майданчиках – це додатковий стимул і для будівельників, і для керівного складу компанії. Ми взяли на себе зобов’язання побудувати не лише житло для людей, що придбали його у «Київміськбуді», а й для інвесторів «Укрбуду». Тож обіцяючи добудувати його в певні строки, я маю бути впевнений, що так і буде. Сьогодні відвідав кілька будмайданчиків на правому березі, інша частина буде проінспектована згодом. Із того, що побачив: будівництва тривають, десь швидко, десь трохи повільніше. Де не встигають, з’ясував причини, декому допоміг пришвидшитись. На сьогоднішній день маємо задовільні показники по усім майданчикам», – зазначив Ігор Кушнір.  

ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД РОБІТ НА БУДМАЙДАНЧИКАХ КОМПАНІЇ

Першим було проінспектовано будівництво житлового комплексу «Медовий». Будинки №1 та 3 повністю готові, по ним усі роботи завершено. У другому будинку закінчують оздоблювальні та сантехнічні роботи, а також облаштування фасаду. Завершені зовнішні інженерні мережі: каналізація, водопровід та зливова каналізація. Виконуються роботи по тепломережі. Також триває благоустрій прилеглої території та будівництво дороги по вул. Кадетский Гай.

ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД РОБІТ НА БУДМАЙДАНЧИКАХ КОМПАНІЇ

В активній фазі роботи зі зведення житлового комплексу «Медовий-2». У будинку №1 монолітна частина виконана на рівні 21 поверху, цегляна кладка на 14 поверсі. Тривають електромонтажні та сантехнічні роботи. У першій секції другого будинку на 100% виконана фундаментна плита,  почали виконувати монолітні роботи підвальної частини будинку. У другій та третій секціях повністю виконано пальове поле, будівельники розпочали роботи з облаштування фундаментної плити. У будинку №3 завершується облаштування пальового поля. Тривають роботи і по створенню пальового поля підземного паркінгу, біля 2го будинку виконується облаштування силової плити фундаменту.  

ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД РОБІТ НА БУДМАЙДАНЧИКАХ КОМПАНІЇ

Житловий комплекс «Отрада» будується заявленими темпами. У будинку №1, секція 1, виконують облаштування моноліту на 11 поверсі, облаштування кладки на 5 поверсі. У другій та третій секціях облаштування моноліту на 11 поверсі, триває цегляна кладка та 5 та 7 поверхах. У секції №4 монолітні роботи на рівні 10 поверху, а також облаштування кладки на 7 поверсі. Будинок №2, перша секція – виконали перекриття підвалу. У другій секції облаштовують вертикал 2-го поверху. У будинку №3 та 4 виконують облаштування моноліту на 10 та 11 поверхах відповідно, а також виконується кладка. У п’ятому будинку виконують монолітні роботи на рівні 1 поверху. У будинку №6, секція 2, триває облаштування ростверка.

ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД РОБІТ НА БУДМАЙДАНЧИКАХ КОМПАНІЇ

Особливу увагу Ігор Кушнір звернув на будівництво комплексу «Mirax». Президент наголосив на необхідності неухильного дотримання заявлених графіків будівництва. На даний час у будинку №1, секція А, виконують цементно-піщану стяжку на рівні 24 поверху. Продовжуються роботи із облаштування вентильованого навісного фасаду, виконано вже близько 80%. У секції Б виконують роботи по облаштуванню вертикальних елементів 3-го поверху.

 У будинку №2, секція А, виконують облаштування вентильованого навісного фасаду. У секції Б будівельники закінчили  монтаж металопластикових вікон. Приступили до оздоблення місць загального користування на 5-6 поверсі.Також тривають роботи із виконання навісного вентильованого фасаду. У секції В будівельники виконують облаштування плити перекриття  3-го поверху.

 У будинку №3, секція А, виконують монтаж металопластикових вікон. У секції Б облаштовують плиту перекриття над 13м поверхом. У секції В облаштовують вертикальні елементи 3-го поверху.

 У будинку №4, секція А, облаштовують вертикальні елементи 17-го поверху, а також виконують цегляну кладку стін на 8-9 поверхах. У секції Б облаштовують вертикальні елементи 14-го поверху та виконують цегляну кладку стін 3-4 поверхів. У секції В проводять роботи по облаштуванню вентильованого навісного фасаду. На рівні 11-12 поверху тривають роботи з облаштування цементно-піщаної підлоги, тривають роботи з оздоблення місць загального користування.

 Вставка 1. Виконують облаштування вертикальних елементів підвалу. Вставка 2. Виконують облаштування вертикальних елементів 3 поверху. Вставка 3. Виконують облаштування плити перекриття 7 поверху.

ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД РОБІТ НА БУДМАЙДАНЧИКАХ КОМПАНІЇ

Будівництво об’єктів «Укрбуду» – особлива частина роботи будівельників. У житловому комплексі «Гвардейський» триває облаштування вентильованого фасаду. Встановлюють вікна, залишилось приблизно 25%. Будівельники виконують електричні роботи, облаштовують проводку по стоякам. А також облаштовують розводку опалення й води. Щодо будівництва паркінга, виконується армування плити ростверка.

ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД РОБІТ НА БУДМАЙДАНЧИКАХ КОМПАНІЇ

Активно будується і ЖК «Кирилівський гай». У будинку №1 виконано вертикал моноліту 12 поверху, готуються до робіт з виконання перекриття. У будинку №2 зведено 10 поверхів, готується заливка вертикалу 11 поверху. Триває монтаж вентиляційних блоків та виконання фасадних та внутрішніх стін. У будинках №3 та 4 тривають кровельні роботи, найближчим часом розпочнуть ставити вікна.

ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД РОБІТ НА БУДМАЙДАНЧИКАХ КОМПАНІЇ

Будівництво ЖК «Шевченківський» на завершальних етапах. У 1 та 2 секціях закінчено фасадні роботи. Всередині завершують оздоблювальні роботи та майже виконано кровельні.  У секціях 3 та 4 на завершальному етапі штукатурні роботи, будівельники  виконують кровлю. Виконуються роботи по облаштуванню фасаду, монтажу вікон, триває стяжка підлоги на рівні 15-18 поверхів у секції №4. Будівельники виконують зовнішні мережі. Щодо будівництва паркінга, виконується моноліт рампи в’їзду. Найближчим часом буде розпочато штукатурні роботи.

ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД РОБІТ НА БУДМАЙДАНЧИКАХ КОМПАНІЇ

ЖК «Подол град» будується активними темпами. На 5 та 6 пусковому комплексах почали заливку фібробетона паркінга, виконують гідроізоляцію плити над паркінгом. У будинках з 13 по 16 тривають роботи з укладання плитки та облаштування штукатурки. У будинку №17 виконують облаштування покрівлі, штукатурка стін, виконуються роботи по зовнішніх електричних мережах, водопроводу та каналізації. У будинку №18 триває мурування стін всіх поверхів. У 19 будинку виконують фасад на балконах квартир, встановлюють вікна, у 20му – закінчують фасад та штукатурку.  У 21 будинку закінчили 100% опорядження, виконуются роботи з облаштування фасаду.