ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД БУДІВНИЦТВА АПАРТАМЕНТІВ В ОДЕСІ

Під час виїзної робочої наради президент «Київміськбуду» доручив будівельникам прискорити виконання робіт

Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір проінспектував хід будівництва апартаментів готельного типу у Одесі. Під час виїзної робочої наради він наголосив на необхідності прискорити темпи будівництва, аби завершити об’єкт вже до кінця поточного року.

«Це не перший наш об’єкт у «південній Пальмірі», але завжди відчуваєш відповідальність перед жителями міста – щоб усе було зроблено якісно та в строк. Будівельники, які працюють на об’єкті, отримали завдання пришвидшити процес, аби інвестори, що придбали собі тут апартаменти, могли відчути переваги таких своїх вкладень вже наступного літнього сезону. Зважаючи, що об’єкт знаходиться у безпосередній близькості до моря, це буде дуже доречно», – зазначив Ігор Кушнір.

ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД БУДІВНИЦТВА АПАРТАМЕНТІВ В ОДЕСІ

Будівництво житлового комплексу готельного типу розпочалось минулого року. Готовий об’єкт включатиме 257 апартаментів різних планувань та інтер’єрних оформлень, з вікон яких відкривається чудова панорама на море.

Окрім спальних -1, -2 та 3-місних кімнат, в апартаментах будуть затишні вітальні, кухні, їдальні та ванні кімнати. Крім цього, комплекс обладнаний усім необхідним спектром послуг – тренажерним залом, дитячим ігровим майданчиком, фітнес-центром, басейном. Підземний автопаркінг розрахований на 130 місць.

Житловий готель надає сервіс на рівні міжнародного класу, який включає в себе регулярне прибирання номерів, цілодобове обслуговування, охорону, послуги консьєржа та багато іншого, що дозволить мешканцям насолоджуватись максимальним комфортом.

ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД БУДІВНИЦТВА АПАРТАМЕНТІВ В ОДЕСІ

Найбільша перевага проекту – його розташування у мальовничому районі Одеси на 13 станції Великого Фонтану, в безпосередній близькості до моря.

Тож, якщо вирішили придбати власні апартаменти на березі мальовничого Чорного моря, не зволікайте, бо пропозицій лишилось зовсім не багато. Фахівці відділу продажу нададуть усю необхідну інформацію за телефоном: (044) 206-24-24.

І, як кажуть в Одесі, щоб ви нам там жили 🙂

ІГОР КУШНІР ПЕРЕВІРИВ ХІД БУДІВНИЦТВА АПАРТАМЕНТІВ В ОДЕСІ