ІГОР КУШНІР: РЕПУТАЦІЯ, ЯК І БУДИНОК, БУДУЄТЬСЯ ПО «ЦЕГЛИНІ»

 Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» про рейтинг забудовників і девелоперів

«Київміськбуд» серед лідерів будівельних компаній, яким довіряють інвестори. Репутаційний рейтинг провело ділове видання «Бізнес». 

ІГОР КУШНІР: РЕПУТАЦІЯ, ЯК І БУДИНОК, БУДУЄТЬСЯ ПО «ЦЕГЛИНІ»

 

Саме на репутації забудовника ґрунтується довіра інвесторів, вважає Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір, коментуючи рейтинг. А інвестор – це основний актив будь-якої будівельної компанії.

«Коли людина впритул підходить до такої значущої покупки, як своя квартира, то репутація забудовника грає ключову роль. А вона, як відомо, буває «або чиста, або брудна, але не буває в цяточку». І будується роками, «по цеглинці». Зараз на ринку панує досить жорстка конкуренція, питання іміджу компанії виходить практично на перший план, тому що без позитивної репутації забудовник ризикує втратити інвестора, а значить і прибуток.

Як в будь-якій роботі, бувають збої, але ми намагаємося цього не допускати. А якщо щось і відбувається, то швидко усуваємо, тому що розуміємо, що за нами стоїть багатотисячна армія інвесторів, яких ми не маємо права підвести», – наголосив Ігор Кушнір.

ІГОР КУШНІР: РЕПУТАЦІЯ, ЯК І БУДИНОК, БУДУЄТЬСЯ ПО «ЦЕГЛИНІ»

 

Він додав, що вибирати забудовника треба ґрунтуючись на його справах, а не на гаслах і обіцянках.

«Побудовані «Київміськбудом» за 60 років роботи на ринку проекти є найкращою рекламою і говорять самі за себе. Нам дісталася бездоганна репутація одного з найстаріших і найбільш надійних забудовників країни, на яку люди працювали понад півстоліття. Це величезна відповідальність для нашої команди не тільки не розгубити її, а й примножити, розвивати компанію далі, залишатися орієнтиром для інвесторів.

Сьогодні у нас в роботі 54 проекту на різних стадіях будівництва. 5 з них почали вже в 2016 році. До кінця року почнемо роботи ще на кількох майданчиках. В основному це житлові будинки, комерційна нерухомість, паркінги і два дитсадки. І, не дивлячись на досить складну ситуацію в економіці і країні в цілому, не дивлячись на протистояння різного роду «активістів», на всіх майданчиках ростуть поверхи нових об’єктів. Тому нам і довіряють інвестори. А це красномовніше будь-яких слів говорить про репутацію «Київміськбуду», – підкреслив президент компанії.