ІГОР КУШНІР: ВЛАСНЕ ЖИТЛО МАЄ БУТИ ДОСТУПНИМ ДЛЯ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ

Голова правління – президент «Київміськбуду» для видання «Новое время» про ключові програми лояльності для покупців нерухомості і особливості нової програми кредитування

За останні кілька років ринок нерухомості України проходив випробування на міцність кілька разів. Він став більш нестабільним, інвестор в свою чергу – більш обережним і ретельнішим у виборі. Першим фактором, що впливає на ситуацію, став курс долара. Через обвал гривні практично в 3 рази зросла ціна квадратного метра. Будь-яке коливання долара змушує нас переглядати ціноутворення. Мушу зазначити, що «Київміськбуд» є чи не єдиною будівельною компанією, яка безпосередньо не прив’язана до долара. Але 60% ціни квадратного метра становить вартість будівельних матеріалів і комплектуючих, в яких присутня валютна складова. Інфляція і загальні процеси в економіці дають збільшення вартості ще на 10%.

ІГОР КУШНІР: ВЛАСНЕ ЖИТЛО МАЄ БУТИ ДОСТУПНИМ ДЛЯ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ
????????????????????????????????????

 

При цьому житло є однією з ключових цінностей для кожного. Купувати сьогодні приходять абсолютно різні люди: і молоді сім’ї, і більш старші. Якщо формувати середньостатистичний портрет, це: вік 40+, економічно-активна, з вищою освітою людина.

Показовим для «Київміськбуду» є фактор династійності, до нас за квартирами приходять поколіннями. Ті, хто купив в молодості для себе, сьогодні приходять купувати для дітей чи онуків, а іноді вкладають, щоб зберегти гроші цілими. Або одні купили, порадили друзям, родичам, ті теж приходять. Те, що нас рекомендують, є найкращим підтвердженням надійності компанії.

Ще одна тенденція, на цей раз позитивна, – все частіше люди розглядають нерухомість як засіб збереження коштів. Нестабільна ситуація в банківській сфері підштовхує людей використовувати квадратні метри як альтернативу депозитам.

Розуміючи це, ми в «Київміськбуді» намагаємося зробити нерухомість максимально доступною для найширшого кола інвесторів. У компанії діє акція, в рамках якої можна придбати квартиру зі значною знижкою – до 20%. Існує програма розстрочки з 50% першим внеском і наступною оплатою залишку до кінця будівництва. Для тих, хто розглядає  квадрати як спосіб інвестування, передбачили окрему програму «Винагорода за довіру». В інвестиційних договорах є пункт, згідно з яким людина може забрати вкладені гроші з винагородою. Тобто, на виході вона отримує або квартиру, або те, що вклала з плюсом. Як показує практика, беруть квадратними метрами.

І найголовніший наш прорив – програма «Від мрій – до дій». В рамках співпраці з ПАТ «КРИСТАЛБАНК» ми запровадили програму іпотечного кредитування з рекордно низьким відсотком річних! Тепер людина може взяти житло під 5% річних. Таких умов на сьогоднішній день немає ні у одного забудовника! Крім цього, існують умови і по більш тривалому терміну кредитування. Тобто, «Київміськбуд» зробив все можливе, щоб кожен, хто хоче купити квартиру, міг це зробити вже зараз.

Це і є основною метою «Київміськбуду» – будувати доступне для людей житло, розвивати місто, наповнювати бюджет, справно платити дивіденди акціонерам. Дотримання якості будівництва, нормативів, використання тільки кращих і новітніх матеріалів і комплектуючих, а також виконання взятих на себе зобов’язань і є головними для компанії пріоритетами. Ціни на квартири ми тримаємо в рамках розумного, за понад прибутком не женемося, до наявного за 60 років досвіду нарощуємо нові досягнення, репутацію бережемо як зіницю ока. Все це дозволяє «Київміськбуду» вже багато років поспіль залишатися незмінним лідером, що визнають і експерти галузі, і самі інвестори.