ІГОР КУШНІР: ПОПИТ БУДЕ НА НЕВЕЛИКІ КВАРТИРИ ЕКОНОМ-КЛАСУ

Голова правління-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір у коментарі порталу «КиевВласть» про те, що зниження цін на нерухомість чекати не варто

«Думаю, попит буде на невеликі квартири, переважно економ класу. Інфляція і загальне падіння рівня життя просто не дадуть людям оплачувати комунальні послуги на великі метражі. Передбачаючи питання про можливе зниження ціни на квартири, відразу скажу – ні, дешевшати не буде. Бо не дешевшають ні будматеріали, ні земля, ні робота будівельників», – вважає Ігор Кушнір.

        За його словами, відкладений попит на житло в Україні колосальний, однак, проблема недобудов існує.

«Будують активно, а от чи добудують – це питання», – вважає він.

ІГОР КУШНІР: ПОПИТ БУДЕ НА НЕВЕЛИКІ КВАРТИРИ ЕКОНОМ-КЛАСУ

 

 На думку президента Холдингової компанії, основні причини проблеми виникнення недобудов – слабка законодавча база, неграмотність і надмірна довіра населення до сумнівних проектів. Він вважає, що державі важливо посилити відповідальність за видачу ліцензій на будівництво.

«Якщо юридична особа звертається вперше, вимагати з неї більшу кількість документів і т.і. перед тим, як видавати дозволи», – говорить глава «Київміськбуду».

Ігор Кушнір також зазначив, що теоретично «Київміськбуд» зі своїми потужностями зможе «підхоплювати» заморожені проекти, однак місто має створити умови, на яких забудовникові буде вигідно це робити, адже найчастіше економічно вигідніше знести недобудову і побудувати новий будинок, ніж добудовувати старий проект.