ІГОР КУШНІР: СТАГНАЦІЯ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ – ЯВИЩЕ ТИМЧАСОВЕ

       Експерти відзначають затишшя на ринку нерухомості. Напружена політична ситуація в країні і зміцнення гривні змушують покупця відкласти покупку до «кращих часів». Однак сподіватися, що літнє падіння ринку призведе до зниження цін на нерухомість, не варто, говорить президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір і прогнозує різкий стрибок вартості квадратних метрів уже восени.

ІГОР КУШНІР: СТАГНАЦІЯ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ - ЯВИЩЕ ТИМЧАСОВЕ

       «По-перше, непрямий вплив на ринок мали вибори. Вони спровокували відкладений попит, який в подальшому розтягнувся і на період відпусток.

       По-друге, курс долара. Як показує практика, люди зберігають заощадження саме в валюті. І чим більше вона стабільна, тим пасивніше її дістають «з-під матраців». Іншими словами, при низькому курсі долари здавати не вигідно. Ринок пам’ятає ситуації, коли маючи певну суму в доларах, сьогодні можна купити «однушку», а завтра за ці ж гроші – двокімнатну. Тому покупець не поспішає», – говорить Ігор Кушнір.

       Глава правління «Київміськбуду» прогнозує, що вже восени ринок помітно пожвавиться, а ціни на нерухомість підуть вгору.

       «Стагнація ринку нерухомості – явище тимчасове. До вересня люди повернуться з відпусток. Валюта подорожчає. Ринок активізується. Восени настає найсприятливіший період для нерухомості. Не бачу причин, за якими цей рік може стати винятком», – вважає Ігор Кушнір і радить не відкладати покупку до «кращих часів», щоб не прогадати.

       «Як говорить одна китайське прислів’я, найкращий час для покупки нерухомості – зараз. Раджу придивлятися вже, поки діють літні знижки. Тому що осіння активізація принесе з собою не тільки зростання долара, але і зростання цін на квартири!», – підкреслює президент «Київміськбуду».

ІГОР КУШНІР: СТАГНАЦІЯ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ - ЯВИЩЕ ТИМЧАСОВЕ

 

 

       Нагадаємо, що Холдингова компанія «Київміськбуд» оголосила літні знижки до 22% на квартири в кількох своїх новобудовах.