ІГОР КУШНІР: БУДМАТЕРІАЛИ РОСТУТЬ В ЦІНІ НЕ ЗАЛЕЖНО ВІД КЛАСА ЖИТЛА

       У зв’язку з анонсованим багатьма забудовниками підвищенням цін на нерухомість, журнал «Личный счет» поцікавився, яким вимогам повинно відповідати житло, чия вартість в майбутньому може істотно зрости, і наскільки нижче потенціал зростання вартості квартир в будинках економ-класу, ніж бізнес-класу і преміум сегменту?

       Одне з основних вимог – це місце розташування, на якому зводять новобудову, вважає президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір. А також якість будівництва і дорога обробка, додає він.

ІГОР КУШНІР: БУДМАТЕРІАЛИ РОСТУТЬ В ЦІНІ НЕ ЗАЛЕЖНО ВІД КЛАСА ЖИТЛА
       «Місце, місце і ще раз місце. Дорогі якість і оздоблення. А потім все інше – енергоефективність, система «розумний» будинок, з її датчиками руху, клімат-контролем і так далі. А також зарядні для електрокарів, сонячні батареї, індивідуальні котельні. Таке житло повинно мати хорошу внутрішню і зовнішню інфраструктуру, зручне розташування і транспортне сполучення.

       Не можна сказати, що потенціал зростання вартості квартир в будинках економ-класу істотно нижче, ніж бізнес-класу і преміум сегменту. Все пропорційно. Тому що будматеріали ростуть в ціні, не залежно від класу. Штукатурка для фасадів виросла в ціні на певний відсоток, як і більш дорогі облицювальні матеріали, які використовуються для фасадів у будинках бізнес-класу. Тобто, перше в порівнянні з дорогим так і залишилося дешевшим, але все одно зросло в ціні. Вартість квартир будь-якого класу залежить, в тому числі, і від матеріалів, з яких вони будуються. Якщо матеріали ростуть в ціні, то і квартири дорожчають, не залежно від того, економ це або бізнес. А найголовніше, потрібно вибрати потенційно надійного забудовника.

       Кожен проект «Київміськбуду» по-своєму цікавий. Пропозиції від Компанії розраховані на вибір різних покупців. Є, наприклад, ЖК «Mirax», який унікальний і своїм проектом, і вдалим місцем розташування, і цілком доступною ціною. Є нові комплекси на Відрадному, на Райдужному масиві, два «солодких» ЖК на Петра Радченка, комплекс на Каховській, у них – свої переваги, які особливо оцінять сімейні пари. Цікавий проект апарт-будинка на Квітки Цісик, або «Італійський квартал», в якому квартири з терасами до 27 кв.м. І той, і інший це малоповерхова забудова, що сьогодні – рідкість.

       На противагу – висотки ЖК «Урлівський-1» і ЖК «Урлівський-2», які в прямому сенсі стоятимуть на п’єдесталі. Будинки комплексів об’єднані функціональним стилобатом, вид з вікон особливо, на верхніх поверхах, велика перевага цих ЖК.

       Один з найгучніших проектів «Київміськбуду» – ЖК «Manhattan», три 36-поверхові башти на стилобаті, в якому будуть ресторан, бутики, паркінг, і багато іншого.

       Інвестувати можна і потрібно в будь-який комплекс нашої Компанії! Тому що це надійне вкладення грошей. І не важливо, купуєте ви квартиру, щоб жити або щоб на ній заробляти. Ми вважаємо, що все, що купують в нашій компанії, все, що ми будуємо – все привабливе.