ІГОР КУШНІР: ІСНУЄ ПОТРЕБА В ЗРОСТАННІ І ОБСЯГАХ НОВОГО БУДІВНИЦТВА

       За даними статистики, з початку року обсяги будівництва зросли на 17%. Попри те, що останні роки забудовники вводять велику кількість новобудов, рівень затребуваності нового житла надзвичайно високий. 45% населення України сьогодні проживає у перенаселеному житлі, тоді як у Європі – лише 17%.

       «Скільки б не говорили про те, що Києву рости нікуди, відповім, спираючись на ту ж статистику. 20 з невеликим квадратних метрів припадає на одного жителя країни. Для порівняння, в Європі показник стартує від 40 кв. м і вище. Це означає, що існує величезна необхідність будівництва нового житла, – говорить президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір.

ІГОР КУШНІР: ІСНУЄ ПОТРЕБА В ЗРОСТАННІ І ОБСЯГАХ НОВОГО БУДІВНИЦТВА

       Він додає, що навіть існуючі темпи будівництва для України є недостатніми. Тільки у Києві на квартирному обліку при районних адміністраціях перебуває 68 786 родин.

       «0,25 кв. м житла – приблизно стільки припадає на одного українця при існуючих цифрах введення будинків в експлуатацію. Іншими словами, потреба в зростанні і обсягах будівництва є. Залишилося підтягти можливість побудоване купувати. На мою думку, якщо зарплати людини буде вистачати хоча б на один квадратний метр, ситуація покращиться в рази. І люди будуть з житлом, і забудовники при роботі, і бюджети наповнені.  Виграють усі!», – підкреслює Ігор Кушнір.

ІГОР КУШНІР: ІСНУЄ ПОТРЕБА В ЗРОСТАННІ І ОБСЯГАХ НОВОГО БУДІВНИЦТВА

       Холдингова компанія «Київміськбуд» сьогодні веде роботи по зведенню 66 будинків, а загальний заділ Компанії понад 2 млн кв.м на різних стадіях будівництва.