ІГОР КУШНІР: ТРУДНОЩІ НАС НЕ ЗЛАМАЛИ

   Голова правління «Київміськбуду» про підсумки роботи компанії у 2014 році

Про такі, яким був 2014, кажуть рік за два. Він розпочався складно для усієї країни. Надзвичайно гарячою для нас була весна – «Київміськбуд» намагались захопити рейдери, влаштовуючи нам пошуки акваріумів. Чинився тиск, багато чого тоді сталось. Але цегла, коли її обпалюєш, стає лише міцнішою. Так і ми, вистояли, бо правда на нашій стороні, іншого і не чекали. Завдяки вірі та наполегливій праці усього колективу вдалось втілити задуми, збудувати усе, що планували.

Якщо говорити про цифри, то цього річ ми збудували 20 житлових будинків на 4 589 квартир загальною площею 300 тис.403 квадратних метрів. У порівнянні з минулим роком приріст по житлу у нас склав майже 15%. Площа вбудовано-прибудованих приміщень у будинках складає 21 тис. 559 метрів, а також паркінги на 515 машиномісць.

Частка житла, збудованого «Київміськбудом» у столиці за останні роки складає в середньому 17% від загальних річних обсягів збудованого житла усіма забудовниками. Це приємно, і це стимулює зводити ще більше, адже ми є першими, і своїх позицій не здаємо.

Окрім житла, у 2014 році введено в експлуатацію вбудований готель загальною площею 2777 квадратних метрів, адміністративну будівлю на 4 тис. 367 квадратів та фізкультурний водно-оздоровчий комплекс у 2 тис. 667 метрів квадратних.

Ми не лише будуємо майбутнє, а й зберігаємо історію: протягом року реабілітували пішохідну зону від Поштової площі до Пішохідного мосту, завершували певні роботи на сходах до пам’ятника Магдебурзькому праву.

Однією із вагомих подій цього року стало остаточне повернення у власність «Київміськбуду» незаконно відчужених корпоративних підприємств. Над цим наша команда працювала з першого дня роботи, і цьогоріч питання вирішилось. Це майже крапка і чергове підтвердження того, що все робимо правильно.

Пам’ятаємо і про соціальну відповідальність бізнесу. Протягом 2014 року намагались зосереджуватись у цьому питанні на допомозі нашим хлопцям-військовим. Звичайно, не забуваємо і про вихованців із дитячого будинку «Малятко». Ремонт, оздоровлення дітей-сиріт, матеріальна допомога – все це ми робимо постійно. Але зараз головне зберегти територіальну цілісність держави, тому на перший план вийшли військовий госпіталь, амуніція, теплі речі.

Якщо вже почав про цю тему, то скажу ще і про відмову від російської продукції. Це дійсно так, було прийнято рішення більше не закуповувати комплектуючі від російського виробника. Галузь конкурентоспроможна, Туреччина та схід мають чудові аналоги, то ж ми абсолютно нічого не втратили.

І ще, про що  варто нагадати. «Київміськбуд» − єдина будівельна компанія, яка свого часу прийшла на допомогу постраждалим від афери групи компаній «Еліта-Центр». У 2011 році передали 133 квартири, у 2013 – 46 квартир, за результатами поточного року ця цифра складе 38. У планах на наступний рік – ще 18 квартир. Тобто загалом ми передамо 235 квартир площею понад 16 тис. квадратних метрів. Дивлячись на цю ситуацію і зважаючи на те, що зараз відбувається в країні, вкотре закликаю: купуйте квартири лише у перевірених забудовників!

Загалом я особисто роботою Холдингу у 2014 році задоволений. Ми вкотре доводимо, що гідні зватися надійним  забудовником. Наш юридичний департамент визнали найкращим серед колег в інших будівельних компаніях, ми увійшли до ТОП-100 забудовників: «Київміськбуд» очолив рейтинг найбільших будівельних компаній в Україні, що займаються житловим та комерційним будівництвом. Нещодавно Холдинг визнали кращим роботодавцем серед будівельників, а влітку наша «Гімназія «Київська Русь» перемогла у номінації серед навчальних закладів України.

«Київміськбуд» – лідер! Ми цим пишаємось, і хочемо, як кажуть «швидше, вище, сильніше». Але і відчуваємо відповідальність, розуміємо, що за нашими спинами люди, ми не маємо права підвести.

У новорічні дні я хочу подякувати усьому трудовому колективу «Київміськбуду». Кожен з вас, і усі ви разом є тією рушійною силою, завдяки якій компанія має славу та авторитет. Бажаю бути здоровим, нехай здійснюються мрії та задуми, а в родинах буде злагода. Нехай новий рік принесе на нашу землю мир та єдність.