ІГОР КУШНІР: У 2016 РОЦІ «КИЇВМІСЬКБУД» ЗБІЛЬШИТЬ ОБСЯГ ВВЕДЕНОЇ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ НЕРУХОМОСТІ ДО 400 ТИС. КВ. М

Голова правління– президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір повідомив про наміри Холдингової компанії збільшити обсяги будівництва, незважаючи на економічну кризу в країні

Компанія працює на ринку 60 років. В нашому активі тисячі інвесторів та репутація найбільш надійного забудовника. Саме завдяки професійній роботі команди та вірній стратегії, ми успішно завершили 2015 рік і збільшимо обсяги будівництва у 2016 році, незважаючи на економічну кризу в країні. Якщо говорити мовою цифр, а вони завжди більш показові, то кількість збудованих квадратних метрів нерухомості у нас зростає в арифметичній прогресії. В перший рік моєї роботи компанія здала в експлуатацію майже 257 тис. кв. м. На наступний рік це вже було більше 300 тис., а у 2014 – понад 333 «квадрати». Минулий рік, навіть не дивлячись на те, що він був не зовсім сприятливим в економічному плані, закінчили із результатом у майже 310 тис. кв. метрів, плюс найближчим часом вводимо ще десь 50 тис., що перенесені. Тобто це близько 360 тисяч квадратних метрів, частина з яких буде введена з незначною затримкою лише через паперові формальності.

Вже у цьому році плануємо ще збільшити обсяг, довівши його до 360-400 тис. кв. м. Якщо брати загальний будівельний заділ компанії, то зараз на різних стадіях готовності в роботі «Київміськбуду» близько 1,5 млн квадратних метрів нерухомості.

Компанія залишається найбільш надійним забудовником ринку нерухомості. Нам довіряють. Інвестори знають, що свої зобов’язання ми виконуємо на 100%. Так буде і надалі.

 

ІГОР КУШНІР: У 2016 РОЦІ «КИЇВМІСЬКБУД» ЗБІЛЬШИТЬ ОБСЯГ ВВЕДЕНОЇ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ НЕРУХОМОСТІ ДО 400 ТИС. КВ. М