ІГОР КУШНІР: У 2018 КОЖЕН МАТИМЕ КВАРТИРУ ВІД «КИЇВМІСЬКБУДУ»

        Голова правління – президент «Київміськбуду» про успіхи і досягнення року, що минає

         Підведення щорічних підсумків дозволяє планувати рік майбутній. Обміркувати, що зроблено правильно, а що зіграло роль «граблів». Проаналізувати, які об’єкти розкуповувалися відразу на котловані, а які йшли повільно, і з’ясувати причини. Зрозуміти слабкі місця, щоб перетворити їх в сильні.

         Як президент, я задоволений роботою компанії в 2017 році.
Практично все, що було заплановано – виконано. В експлуатацію введено більше 300 тис. квадратних метрів. Це і великі житлові комплекси, і точкові новобудови. У цьому році «Київміськбуд» розпочав кілька великих проектів – Mirax, Манхеттен, Каховську і «Медовий».

ІГОР КУШНІР: У 2018 КОЖЕН МАТИМЕ КВАРТИРУ ВІД «КИЇВМІСЬКБУДУ»

        Не дивлячись ні на що, компанія рухається вперед.
Крім обсягів будівництва, вдається  утримувати першість на ринку. Як і 62 роки тому, сьогодні «Київміськбуд» залишається лідером серед українських забудовників. Тільки у 2017 році компанію нагородили званнями «Лідер року-2017», «Вибір України-2017», «Лідер будівельної галузі». Незмінно «Київміськбуд» займає перші місця в рейтингах надійності і довіри серед забудовників. Крім того, компанію часто відзначають в топах роботодавців, рейтингах управління корпоративною репутацією.

         Найбільшою цінністю для «Київміськбуду» був і залишається інвестор.
Раніше говорили: кожному за здібностями, від кожного по розуму. «Київміськбуд» надає різноманітні варіанти для придбання власного житла. Інвестор, в свою чергу, може вибрати зручний індивідуально для нього. Хто готовий оплатити відразу всю суму – отримує знижку до 20% від вартості квартири. У кого є тільки перший внесок, надаємо можливість взяти розстрочку до моменту введення в експлуатацію. Буває так, що приходять купувати однокімнатну, а зупиняються на 2-кімнатній, і за допомогою невеликого займу в банку, беруть більшу площу. Варіанти іпотеки у нас надзвичайно різні – співпраця з державним «Укргазбанком» і давнім партнером «Кристалбанком», дає інвестору можливість стати власником квартири тут і зараз. Встановлені  вигідні терміни і відсотки кредитування, від кількох місяців до десятків років.

         У 2018 почнемо 7 нових об’єктів
Як мінімум. Це приблизно 450 тис. квадратних метрів. Крім того, в пріоритетах команди – розвиток компанії, збільшення фінансових показників, стабільна щорічна виплата дивідендів акціонерам і планомірна щоденна робота, щоб у кожного українця було своє житло.

        Велике спасибі колективу «Київміськбуду», всім і кожному! Ви – опора, на якій тримається вся будівельна галузь країни!

        Напередодні новорічних свят, бажаю щастя, здоров’я, радості, позитиву, незабутніх емоцій і душевного спокою! Нехай збуваються всі мрії! І в новому році у кожного з’явиться своя власна квартира від «Київміськбуду»!