ІГОР КУШНІР: У 2020 РОЦІ АКТИВИ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ЗРОСЛИ НА 20%

За результатами 2020 року активи Холдингової компанії «Київміськбуд» зросли на 20%. Як зазначив Голова правління – президент Кушнір Ігор Миколайович, ріст зумовлений нарощуванням обсягів будівництва та запуском нових проектів.

ІГОР КУШНІР: У 2020 РОЦІ АКТИВИ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ЗРОСЛИ НА 20%«За минулий рік активи «Київміськбуду» зросли на більше ніж 2 млрд.грн та склали понад 12 млрд грн. У відсотковому відношенні ріст склав 20%. Така тенденція пов’язана з нарощуванням обсягів будівництва по проектам які були розпочаті у 2019 році і активно будувались у 2020 році. А також із запуском будівельних проектів «Укрбуд», по яким Компанія взяла на себе зобов’язання щодо їх добудови. У 2020 році юридично та фактично прийнято 17 об’єктів будівництва», – сказав Кушнір Ігор Миколайович.

В цей же час він зазначив, що в цілому економічні показники «Київміськбуду» були не настільки високими, як хотілося б.

«Через карантинні заходи, запроваджені у країні,  у квітні та травні 2020 року робота на будівельних майданчиках значно уповільнилась. Як наслідок, виникла необхідність внесення коректив у плани щодо термінів здачі в експлуатацію. Ми зменшили адміністративні та фінансові витрати, забезпечили максимальний контроль за активами та рухом грошових коштів. Усе це в кінцевому результаті вплинуло на показники прибутковості. Під час Загальних зборів акціонерів було проголосовано за виплату дивідендів у розмірі 3,5 млн грн. Це досить скромна сума, але об’єктивна в умовах сьогодення. Сподіваюсь, що 2021 рік буде більш сприятливим, і нам вдасться збільшити чистий прибуток», – зазначив Глава правління.

Він також нагадав, що значних фінансових затрат потребували і прийняті об’єкти корпорації «Укрбуд».

«Через те, що вони довготривалий час знаходилися в недобудованому стані без виконання робіт з їх консервації, частина конструктивних елементів набули непридатного для подальшого використання стану. В результаті чого виникли додаткові витрати на їх демонтаж та заміну. 

На сьогоднішній день будівельники працюють на усіх прийнятих об’єктах «Укрбуду», роботи виконуються відповідно до активності фінансування», – пояснив Ігор Кушнір.

Разом з цим, у 2020 році «Київміськбуд» сплатив понад 62 млн грн податків. Також компанією було безоплатно передано в комунальну власність міста Києва мереж на суму більше 194 млн гривень.